BLAHA: BOJKOTUJEME MARKÍZU, KTORÁ NAŠICH VOLIČOV NAZÝVA DEZOLÁTMI

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha odkazuje Markíze: Môžete si zavolať toho truhlíka Šimečku, nech si podiskutuje s uspávačom hadov Majerským, určite si to pozrie aspoň dvadsať Bratislavčanov a aj tí zaspia pri telke.

Foto youtube
Dátum 25.08.2023

Počujete to kvílenie liberálnych médií? Od smiechu nedýcham.

1. Markíze sme odkázali, že Smer bude bojkotovať jej predvolebné politické diskusie.

2. Televízii, ktorá nazýva našich voličov a sympatizantov "dezolátmi" a šíri tú najtupšiu americkú propagandu, nebudeme pomáhať v jej komerčných aktivitách. A teraz sú z toho na pepku. Perfektné.

3. Mňa Kovačič nezavolal do diskusie ani raz - tak čo sa teraz sťažujú? Raz som sa musel do jeho relácie s Remišovou doslova vlúpať - a aký ste boli arogantný, pán Kovačič... To nevadilo?

4. Keď oni mohli vylučovať mňa, prečo by sme my na oplátku nemohli vylúčiť ich?

5. Koledovali si o to. Roky do nás kopali a teraz by chceli, aby im Robert Fico zvyšoval čísla sledovanosti. Zabudnite, lúzri.

6. Môžete si zavolať toho truhlíka Šimečku, nech si podiskutuje s uspávačom hadov Majerským, určite si to pozrie aspoň dvadsať Bratislavčanov a aj tí zaspia pri telke.

7. Užite si vlastnú medicínu a neplačte. Iné televízie budú mať vyššiu sledovanosť, ups. Sťažujte sa na lampárni.

8. Priatelia, prosím, nepozerajte neoliberálnu Markízu - vyzývam na veľký národný bojkot. Ukážme im, že keď slniečkari nadávajú ľuďom do dezolátov, má to následky. Teraz, keď oni komerčne potrebujú nás. Karma je zdarma, pán Kovačič

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.