ĽUBOŠ BLAHA

BLAHA: ČAPUTOVÁ JE AKTÍVNA LEN KEĎ SI TREBA KOPNÚŤ DO RUSKA

Dátum 13.04.2021

Keď sme boli najhorší na svete v úmrtiach na Covid, prezidentka Čaputová chodila s frajerom na prechádzky po lese. Keď Matovič nasilu testoval celý národ, prezidentka ochkala, že nič nezmôže. 

BLAHA: KVÔLI BAŤOVEJ PRIŠIEL MÔJ OTEC O NOHU A SLOVÁCI O SPUTNIK V

Dátum 12.04.2021

Ľuboš Blaha: Nebyť Zuzany Baťovej, manželky Rada Baťa, bývalého poradcu Andreja Kisku a jedného z najagresivnejších predstaviteľov tzv. liberálnej kaviarne, môj otec nemusel prísť o nohu. Rozpoviem vám jeden príbeh...

BLAHA: LIBERÁLNA TLAČ SI AŽ VĎAKA SPUTNIKU UVEDOMILA, ŽE MATOVIČ JE BLÁZON

Dátum 10.04.2021

Zvláštne je, že liberálnej tlači nevadilo, že Matovič v protiklade k vedeckým poznatkom nanútil Slovákom celoplošné povinné testovanie. Nevadilo, že si nechal ujsť milióny Pfizerov. Nevadilo, že rúti Slovensko do záhuby - stále si mleli to svoje trápne "lebofico". 

BLAHA: HEGER VYHOVUJE ČAPUTOVEJ, AJ JEJ PORADCOM Z AMERICKEJ AMBASÁDY

Dátum 01.04.2021

Ľuboš Blaha: Eduarda Hegera vyškolili v USA, pôsobil v americkej spoločnosti Cubic Applications, ktorú na Slovensko poslalo Ministerstvo obrany USA a počas Dzurindových vlád pôsobil ako súčasť amerického poradného tímu, ktorý sa venoval militarizácii Slovenska. 

BLAHA: NAMIESTO ĽUDÍ OČKUJEME MORČATÁ, MIESTO MINISTRA DOSTANE KLAUN

Dátum 31.03.2021

Ľuboš Blaha: Nevedie sa otvorená diskusia o krvných zrazeninách kvôli AstraZenece, namiesto toho sa kritizuje kvalitný Sputnik. Namiesto liečby ivermektínom nechávame ľudí umierať v rekordných počtoch.

BLAHA: VYZÝVAM ČAPUTOVÚ, ABY HEGERA NEVYMENOVALA

Dátum 29.03.2021

Ľuboš Blaha: Rošáda medzi premiérom a ministrom financií situáciu nijako nerieši. Je v priamom rozpore so sľubmi aktérov, ktorí svojimi mocenskými hrami oklamali celé Slovensko.

BLAHA: HEGER BY MAL CHODIŤ PO KANÁLOCH A NESNÍVAŤ O TOM, ŽE BUDE PREMIÉR

Dátum 28.03.2021

Ľuboš Blaha: Heger je typický káder OĽaNO. Lacná propaganda, nulové sebaovládanie, namiesto vecnej diskusie nenávistné mítingové reči, nadávky, urážanie, osočovanie. Slovensko uprostred pandémie nikto neriadi, ale ich najväčšou prioritou je hejtovať Roberta Fica.

BLAHA: VÄČŠÍ PES ŽERIE - KORPORÁCIE POHLTILI SKRACHOVANÉ MALÉ PODNIKY

Dátum 27.03.2021

Ľuboš Blaha: Tí najmocnejší získali neuveriteľnú moc a väčšinu chudobnejších krajín sveta to uvrhlo do ešte väčšej závislosti ako v minulosti. Nerovnosť sa prehlbuje. Strašidelne.

MATOVIČ CHCE ZOSTAŤ PREMIÉROM

Dátum 26.03.2021

Blaha: Podľa poslanca Kremského z OĽaNO Matovič vlastne odstúpil už v nedeľu a my sme všetci slepí, keď sme si to nevšimli.

BLAHA: TVÁRIŤ SA, ŽE OĽANO JE DOBRO A SMER ZLO, JE INTELEKTUÁLNY SKRAT

Dátum 26.03.2021

Ľuboš Blaha: Je to mentálny návrat zhruba do ôsmeho roku života, kedy dieťa číta Dobšinského rozprávky a existuje len čierna a biela. Slovenská pravica by už konečne mohla dospieť. Milé deti, vy nie sú Popolvár najväčší na svete a my nie sme dvanásťhlavý drak. Fakt nie.

Stránky