ĽUBOŠ BLAHA

VÁCLAV KLAUS DRŽÍ PALCE SMERU

Dátum 15.09.2023

Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Posledné dni sa v českých médiách roztrhlo vrece s rozkokošenými slniečkarmi, ktorí kopú do Smeru ako zmyslov zbavení, osobitne do Roberta Fica a do mňa. V skutočnosti je to podobné ako na Slovensku. Hlupáčikovia z liberálnych kaviarní si žijú vo svojich bublinkách, sú odrezaní od reality a šíria americkú propagandu.

BLAHA: 11. SEPTEMBER - NEZABÚDAJME NA AMERICKÉ ZLOČINY

Dátum 11.09.2023

Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Musíme spozornieť vždy, keď Spojené štáty túžia po tom, aby zvrátili výsledok demokratických procesov. Z dejín vieme, čoho všetkého sú schopní.

BLAHA: ILIEV NADBIEHAL ŠIMEČKOVI AKO DVORNÝ ROZTLIESKAVAČ

Dátum 27.08.2023

Poslanec Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Pán Iliev, môžete sa aj rozkrájať, aj tak ľudia vidia, akí ste v tom vašom dúhovom tábore nekompetentní. A Šimečka, ktorý nikdy nežil na Slovensku, by sa sem aspoň na desať rokov mohol presťahovať a normálne žiť, kým bude tárať o Slovákoch a zavádzať tu slniečkarske experimenty.

BLAHA: BOJKOTUJEME MARKÍZU, KTORÁ NAŠICH VOLIČOV NAZÝVA DEZOLÁTMI

Dátum 25.08.2023

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha odkazuje Markíze: Môžete si zavolať toho truhlíka Šimečku, nech si podiskutuje s uspávačom hadov Majerským, určite si to pozrie aspoň dvadsať Bratislavčanov a aj tí zaspia pri telke.

BLAHA: ČAPUTOVÁ JE HLAVA ORGANIZOVANEJ ZLOČINECKEJ SKUPINY

Dátum 22.08.2023

Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Progresívne Slovensko chce ovládnuť všetky silové zložky v štáte, využívajú na to Hamrana, Lipšica a čurillovcov. 

BLAHA: HAMRAN JE POLITICKÝ LOJZO ČISTIČ

Dátum 15.08.2023

Ľuboš Blaha, poslanec NR SR: Povedzme si to na rovinu - to, čo stvára Hamran na čele polície, nie je policajná práca, ale politika. Špinavá politika. Ako nejaký capo di tutti capi. Nahrávky mafiánov, intrigy, klebety, klamstvá a podvody. To je Hamran. Vraj šéf polície. Pripomína mi to mexické kartely, ktoré takisto vlastnia svojich šéfov polície.

BLAHA: LIPŠICOVI MÄSIARI OKOLO ČURILLU SA BOJA AKO PRAŠIVÉ HLODAVCE

Dátum 11.08.2023

Ľuboš Blaha, poslanec NR SR: Lipšicovi mäsiari okolo Čurillu sa boja ako prašivé hlodavce. Lipšic dobre vie, aké zločiny napáchal - trasie sa spolu s nimi. Urobia všetko, aby nás zastavili.

BLAHA: VŠETKY ZÁLESKEJ ROZSUDKY SA MUSIA PREVERIŤ A DENNÍK N BY MAL BYŤ VYŠETROVANÝ!

Dátum 10.08.2023

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Predstierajú , že táto kauza je o homosexualite. Ale nie je. Je o tom, že dve verejné činiteľky tajili vzťah, ktorý mohol mať sakramentský dosah na to, akú dôveryhodnosť má ich práca - čo je pri profesii novinára a sudcu alfa a omega ich činnosti.

BLAHA: FANATICKÁ LIBERÁLNA NOVINÁRKA OVPLYVŇOVALA SVOJU MILENKU SUDKYŇU

Dátum 08.08.2023

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Je mi srdečne jedno, že sú Tódová a Záleská lesby, ich coming outy nech si strčia niekam, ale čo mi nie je jedno, že sudkyňa, ktorá odrovnala Milana Lučanského a Dušana Kováčika a chystá sa odrovnať Dávida Lindtnera, je milenkou novinárky, ktorá Smer už roky priam hystericky nenávidí. 

BLAHA: KISKA A ČAPUTOVÁ SÚ DVA NAJVÄČŠIE OMYLY SLOVENSKEJ POLITIKY

Dátum 15.07.2023

Ľuboš Blaha, podpredseda Smer-SSD: Slovensko má v ostatných rokoch neuveriteľnú smolu na prezidentov – najskôr Kiska, ktorý páchal daňové podvody, a potom Čaputová, ktorá celé roky riešila iba svoju urazenú samoľúbosť. Kiska dnes stojí pred súdom a nemožno vylúčiť, že sa tam jedného dňa ocitne aj Čaputová.

Stránky