ĽUBOŠ BLAHA

BLAHA: GORDULIČOVE VIDEÁ SÚ PRIMITÍVNE A AROGANTNÉ

Dátum 11.06.2021

Ľuboš Blaha: Nič primitívnejšie som už dlho nevidel, ako video liberálneho komika Gorduliča z Aktualít, v ktorom uráža vedcov, ktorí majú iný názor ako on. Presne vystihuje realitu bratislavských kaviarní. Vzdelanie - nula, ale arogancia na rozdávanie.

BLAHA: ČO MÔŽE BYŤ „KRAJŠIE“, AKO KEĎ SÚ VAŠE DETI POKUSNÝM KRÁLIKOM OČKOVANIA?

Dátum 10.06.2021

Ľuboš Blaha: Keď sa začínalo s očkovaním, tak všetci vykrikovali, že jedine dobrovoľne. A božechráň - deti. Odrazu očkovaní dostávajú tisíce výhod a otvorene sa hovorí o diskriminácii nezaočkovaných. Až by bolesťou zavýjali...

BLAHA: KTO Z VLÁDY SA EŠTE NEUTREL DO ČAPUTOVEJ AKO DO ROHOŽKY?

Dátum 07.06.2021

Ľuboš Blaha: Toto je nejaký nový národný šport? Prezidentka je len akási úschovňa, kde sa posielajú demisie, aby sa potom stiahli? Najskôr to urobila Kolíková, potom Krajniak, teraz Mičovský. A všetci nakoniec zistia, že sú takí dokonalí, že by ich bola škoda - a z toľkej sebelásky nakoniec demisiu stiahnu.

BLAHA LENGVARSKÉMU: PREČO SENIOROV NEOČKUJETE SPUTNIKOM, KEĎ HO CHCÚ?

Dátum 04.06.2021

Ľuboš Blaha: Vážený pán minister, len pripomínam, že sabotáž je trestný čin. Ak sa nespamätáte, jedného dňa vás možno nebude riešiť opozícia - ale polícia. Zapnite konečne mozog a dajte Sputnik seniorom!

BLAHA: KÁPO KISKA SI VYBRAL SVOJICH GAUNEROV - KOLÍKOVÚ, REMIŠOVÚ A ŠELIGU

Dátum 02.06.2021

Ľuboš Blaha: Tá strana sa už nedá resuscitovať. Babkoherečka alebo bacharka. Vyber si. Jedna s charizmou Ďura Truľa, druhá s charizmou dôstojníka Wehrmachtu. Kto by to volil? Mŕtva strana. Na čo o nej vôbec hovoriť.

BLAHA: MATOVIČ HÁDZAL PO INÝCH STRIEKAČKY A TERAZ PLAČE AKO MALÝ CHLAPEC, LEBO HO POLIALI VODOU

Dátum 28.05.2021

Ľuboš Blaha: Tajná správa SIS potvrdzuje, že tento štát je v kompletnom rozklade a tak sa rozhodli, že o tom nesmie nikto vedieť. Toto je to slušné a transparentné Slovensko. Keď o Matovičových zločinoch zakážeme hovoriť, tak proste nie sú.

BLAHA: ÚBOHÝ LIPŠIC SA BOJÍ, ŽE PČOLINSKÝ POVIE PRAVDU A TO BY BOL JEHO KONIEC

Dátum 27.05.2021

Ľuboš Blaha: Je choré, že vedenie parlamentu dopustilo takéto poníženie najvyššieho orgánu demokracie. Od úbohého Lipšica. To sa zapíše do dejín. Najskôr zrazil chodca, potom zrazil demokraciu.

BLAHA: SLOVENSKO SA ZMENILO NA POLICAJNÝ ŠTÁT

Dátum 26.05.2021

Ľuboš Blaha: Eduard Heger nepovedal, prečo sa stretli v pivnici SIS. Nepovedal, akú odmenu poslal šéfovi Tiposu, ktorý je jeho človek. Nepovedal, či je Makó ich agent. Nepovedal, ako odstránili Milana Lučanského. Nepovedal nič!

BLAHA: UTAJENÁ SCHÔDZA PARLAMENTU: MUSELI SME ODLOŽIŤ AJ MOBILY!

Dátum 26.05.2021

Ľuboš Blaha: Predseda vlády Heger dnes musí vysvetliť, prečo sa pokútne stretávajú v pivnici SIS a čo sa to na Slovensku preboha deje. Existuje vážne podozrenie, že Slovensko ovládla Matovičova chobotnica, ktorá manipuluje vyšetrovaním a likviduje opozíciu.

BLAHA: OĽANO JE KORUPČNÉ HNUTIE, TVORIA HO HLÚPI A NEMORÁLNI ĽUDIA

Dátum 25.05.2021

Ľuboš Blaha: Vláda je v terminálnom štádiu. Ak to celé neukončia v najbližších dňoch, OĽaNO padne ťažko pod 5 percent. Predčasné voľby sú jediná šanca pre Matoviča, ako sa zachrániť.

Stránky