ĽUBOŠ BLAHA

BLAHA: AK VÁS SLOVENSKO NEZAUJÍMA, TAK VYPADNITE!

Dátum 11.03.2022

Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha: Ceny energií sú úplná katastrofa. Remišová radí vypnúť kúrenie, Sulík odšróbovať žiarovky a Čaputová nás chce komplet odrezať od ruského plynu, aby tu nebola katastrofa, ale úplný masaker. Medzitým lejú milióny do zbraní na Ukrajinu. Však čo tam po Slovákoch, v móde je Zelenskyj!

BLAHA: ROBIA Z NÁS EXTRÉMISTOV, LEBO NEŠÍRIME AMERICKÚ PROPAGANDU

Dátum 10.03.2022

Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha: Podľa Nulandovej, citujem, „Ukrajina má biologické výskumné zariadenia, ktoré možno ruské sily hľadajú, aby nad nimi získali kontrolu, a tak pracujeme s Ukrajincami, aby sme tomu zabránili“. Aký dôkaz ešte chcete? Jedna z hlavných predstaviteliek Bidenovej administratívy potvrdzuje prítomnosť biologických zariadení, ktoré má Amerika potrebu brániť pred Rusmi - prečo asi?

BLAHA: VLÁDA VYHLÁSILA VOJNU VLASTNÝM OBČANOM

Dátum 09.03.2022

Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha: Výzvy Čaputovej a Hegera na odpojenie ruského plynu sú doslova ekonomickou vlastizradou - oni chcú, aby Slováci s pár stovkami na účte platili desaťnásobný nárast cien? Na prvom mieste musí byť slovenský národ. Ak tomu Čaputová nerozumie, nech si zbalí kufre a odletí do Washingtonu, kam patrí.

BLAHA: ĽUDIA TÚ PROPAGANDU SLNIEČKAROM JEDNODUCHO NEŽERÚ

Dátum 07.03.2022

Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha: Naopak, polku Slovenska vytočili tým, ako zaviedli cenzúru, obhajovali znivočenie Slavína a ako šíria kolektívnu nenávisť voči ruskému národu vrátane paralympionikov a umelcov.

BLAHA: POKAKALI SA A ZAKÁZALI MI ÚČASŤ V TELEVÍZII

Dátum 27.02.2022

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha: Toto je tá ich slávna sloboda a demokracia? Že Blaha ako podpredseda Smeru nemôže ísť obhajovať svoje názory a oni majú ešte toľko drzosti, aby hovorili o mne bezo mňa? Robia zo mňa hlavný terč - lynčovačka ako v ére Ku-klux-klanu.

BLAHA: KOALÍCIA SCHVÁLILA ŠTÁTNU CENZÚRU, SME OPÄŤ V ROKU 1944

Dátum 26.02.2022

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha: ​Neviem, či je ešte dovolené citovať Rusov, tobôž komunistov, ale jeden klasický Leninov výrok by som rád adresoval všetkým tým mentálnym atlétom v parlamente, ktorí práve zničili demokraciu na Slovensku - učiť sa, učiť sa, učiť sa!

BLAHA: DAJTE PREČ SVOJE PAPRČE OD NASTI KUZMINOVEJ, RUSOFÓBNI BASTARDI

Dátum 26.02.2022

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha: Už nelynčujú iba nás, už lynčujú aj Nasťu Kuzminovú, našu olympijskú hrdinku. Atmosféra na Slovensku začína pripomínať Hitlerovu Tretiu ríšu. Iba preto, že sa nechce vyjadrovať ku konfliktu na Ukrajine, nechce viesť mediálne vojny a odmieta lynčovanie Rusov.

BLAHA: IDÚ NÁS VŠETKÝCH VYPNÚŤ!

Dátum 25.02.2022

Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha: Vláda dnes ide v parlamente pretlačiť zákon o blokovaní. Naďov úrad bude môcť zmazať akýkoľvek váš status, zrušiť alternatívne médiá, zničiť akýkoľvek iný názor. To, čo je „dezinformácia“ bude určovať Veľký brat na ministerstve pravdy - Reichsführer Naď. Vitajte vo fašizme!

BLAHA: PERSPEKTÍVA UKRAJINY V NATO JE PRE RUSOV NEPRIJATEĽNÁ

Dátum 24.02.2022

Podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha: Keď počúvam, ako z nás ide Čaputová urobiť vojenský terč a ako tu funguje americká vojnová propaganda, je mi z toho zle. Nie, nesúhlasím s vojenskou operáciou Ruska na Ukrajine, ale odmietam zaťahovať Slovensko do vojny.  

BLAHA: UKÁZALO SA, ŽE ČAPUTOVÁ NEROZUMIE SLOVENSKÉMU NÁRODU

Dátum 23.02.2022

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha: ​Nie, problém sa nevyrieši tým, že Mikulca podržia pročkovia v parlamente. Ani že Čaputová strčí hlavu do piesku. Robert Fico ich dnes natrel všetkých - z tohto sa mafia už nevyhrabe!

Stránky