ĽUBOŠ BLAHA

BLAHA: EURÓPSKY PARLAMENT SA HEMŽÍ RUSOFÓBMI A VOJNOVÝMI ŠTVÁČMI

Dátum 17.07.2024

Ľuboš Blaha, poslanec EP, Smer-SSD: Jediný spôsob, ako pomôcť Ukrajine, je hľadať cestu k mieru, viesť dialóg s Ruskom, prestať posielať zbrane a ukončiť túto vojnu, ktorú vedie kolektívny Západ proti Rusku. Bodka. Inak budú ďalej zbytočne umierať tisíce Ukrajincov a medzitým si tu budú západní šovinisti prijímať smiešne rezolúcie, nad ktorými sa v Kremli akurát tak dobre zabávajú.

BLAHA: ATENTÁT NA TRUMPA POTVRDZUJE, ŽE PROGRESIVIZMUS JE TERORIZMUS

Dátum 14.07.2024

Ľuboš Blaha: Najväčší radikalizmus dnes plodí politický stred, ktorý sa točí okolo progresivistických, globalistických a militaristických hodnôt. Odtiaľ vyviera extrémizmus 21. storočia.

BLAHA: FICO JE ŠTÁTNIK, AKÝ SA RODÍ RAZ ZA NIEKOĽKO GENERÁCIÍ

Dátum 06.07.2024

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SSD: Opozícia prejavy zmierenia považuje za slabosť. Keby bol spáchaný atentát na niektorého z nich, tak by tu už bola občianska vojna. Ale keďže chcel opozičný aktivista zavraždiť predsedu Smeru, tak sa liberáli tvária, že to zahoďme za hlavu. A vraj nie oni, ale my sa máme kajať.

BLAHA: PROGRESÍVNE SLOVENSKO DOSTALO K.O. OD ÚSTAVNÉHO SÚDU

Dátum 04.07.2024

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SSD: Zrušenie Lipšicovho Úradu špeciálnej prokuratúry je takisto plne v súlade s ústavou. Spomeňte si, koľko vrieskali všetci tí Šimečkovia, Kolíkové či Čaputové. Čo budú hovoriť teraz po tomto preplesku?

BLAHA: RTVS DEFINITÍVNE SKONČILA NA SMETISKU DEJÍN

Dátum 01.07.2024

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SSD: Za opozičných čias ma Jančkárová nevpustila do rozhlasovej relácie, lebo si to neželal Naď. PS-kárka Ostrihoňová si z RTVS urobila nástroj pre svoju kampaň do Európskeho parlamentu. A celému tomuto progresívnemu cirkusu vládol bezdomovec, ktorý proti vláde Roberta Fica vyhlásil džihád.

BLAHA: PRESTAŇTE KOPAŤ DO RUSKA, EUROHUJERI, AJ TAK PREHRÁTE

Dátum 28.06.2024

Europoslanec Ľuboš Blaha: Európski technokrati nepochopili nič. V eurovoľbách sa jasné ukázalo, že rastie odpor proti Bruselu a že čoraz viacej ľudí chce mier... a ich reakcia? Ešte viac provokujú Rusko a na post ministerky zahraničných vecí pichnú vojnovú jastrabku Kallasovú. 

BLAHA: NIKDY NESMIEME ZABUDNÚŤ, ČO SPÁCHALI AMERIČANIA ASSANGEOVI

Dátum 25.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Julian nie je zločinec, ale hrdina. A je choré, že prišiel o 12 rokov života iba preto, že hájil slobodu slova. Toto je, prosím pekne, Západ.

BLAHA: SVET MÁ PLNÉ ZUBY RUSOFÓBIE

Dátum 24.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Západ vojnu proti Rusku prehráva. Vojensky, politicky aj morálne. Netreba nič špeciálne robiť, stačí si zobrať pukance a pozerať, ako na Západe prehrávajú vojnoví štváči, ako sa proti nim búria ich vlastné narody, ako neoliberalizmus padá na dno.

BLAHA: SKONČILA RTVS, HLÁSNA TRÚBA PROGRESIVIZMU

Dátum 21.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Konečne bude vo verejnoprávnej televízii pluralita. Konečne končí okupácia televízie slniečkarskymi aktivistami. Konečne Slovensko bude mať objektívne médium.

BLAHA: NAĎ ĽUĎOM NADÁVA DO OPÍC, ALE NEVIE UNIESŤ KRITIKU, ŽE JE VLASTIZRADCA

Dátum 19.06.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Naď sa dnes na súde takmer rozplakal. Horekoval, že za všetko zlo, čo sa mu v živote stalo, môžem ja. Kamaráti sa s ním nebavia, nadávajú mu rodičia spolužiakov jeho detí, život sa mu rúca - a za to vraj môže Blaha. Odkázal som mu, že má zo mňa zjavný komplex a takéto veci by nemali riešiť súdy, ale iní odborníci. 

Stránky