ĽUBOŠ BLAHA

BLAHA: FALOŠNE OSPEVUJÚ DUBČEKA A PRITOM BY MU AKO KOMUNISTOVI ODOBRALI DÔCHODOK

Dátum 27.11.2021

Ľuboš Blaha: V lete Matovičovci schválili protikomunistický zákon na princípe kolektívnej viny. Každý, kto pracoval v komunistickej strane, vrátane mzdárok a upratovačiek, prichádza o dôchodok za toto obdobie.

BLAHA: OČKOVANÍ ŠKAREDO NALETELI KLAMSTVÁM TEJTO VLÁDY - VRAJ VAKCÍNA JE SLOBODA

Dátum 24.11.2021

Ľuboš Blaha: Pripravte sa - dvojtýždňový lockdown skončí v apríli. A vraj vakcína je sloboda. Choďte to teraz vysvetliť zaočkovaným, ktorí si dali vakcínu kvôli tomu, aby mohli chodiť po baroch a nemuseli sa testovať a aby neprišli o prácu. A dnes majú výsledok. Budú sedieť s nami v domácom väzení - vitajte medzi nami, podľudmi. 

BLAHA: PFIZER MÁ MILIARDOVÉ ZISKY A SLOVENSKÉ ZDRAVOTNÍCTVO MÁ HOVÄDSKY VEĽKÚ NULU!

Dátum 22.11.2021

Podpredseda strany SMER-SD Ľuboš Blaha: Vláda mala celý rok na to, aby pripravila stratégiu, aby posilnila nemocnice, aby prilákala zdravotníkov, aby nakúpila lieky a prístroje. Oni však dali milióny na detinské očkovacie lotérie a mediálne kampane, z ktorých sa topí v prachoch Markíza a Pfizer. A naše zdravotníctvo má čo? 

BLAHA: HEGER JE NOVÝ MENGELE, KTORÉHO POVINNÉ OČKOVANIE JE KRIMINÁLNY AKT

Dátum 21.11.2021

Podpredseda Smer-SD: Nútiť zdravých ľudí do medicínskeho zákroku je samo o sebe eticky neprípustné. Ale robiť to v prípade vakcíny, ktorú stále možno považovať za experiment, spĺňa definíciu medicínskych pokusov na ľuďoch.

BLAHA: MILÍ VLÁDNI FAŠISTI, VAKCÍNA ÚČINKUJE LEN 9 MESIACOV, ČÍM VLASTNE CHRÁNITE OKOLIE?

Dátum 19.11.2021

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha: Pozrite sa, aký nášup Delty majú v Dánsku, Belgicku, všade. Sú tam dvojnasóbne preočkovaní a napriek tomu majú plné nemocnice. Kričíme, haló, aj tak vám už tie vaše spásonosné včeličky vyexpirovali a dnes máte spolu s januárovou Čaputovou nulovú ochranu.

BLAHA: MARKÍZA OPÄŤ NESKLAMALA! TISÍCE, MOŽNO AJ DESAŤTISÍCE ĽUDÍ NA PROTESTOCH NAZVALA HŔSTKOU NÁSILNÍKOV!

Dátum 18.11.2021

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SD: Zato podujatiu slušnoľudí Dokončime to!, kde sa stretlo zhruba 90 zblúdencov, venovali asi 5 minút. A rozcítená redaktorka oznámila, že tam bolo 500 ľudí, ktorí si "dôstojne" pripomenuli 17. november.

BLAHA: PREVRAT BOL NAJVÄČŠÍ PODVOD NA ĽUĎOCH V DEJINÁCH SLOVENSKA!

Dátum 17.11.2021

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SD: Berieme si späť 17. november, slniečkari. Nezaslúžite si ho. Zradili ste ho, zradili ste všetko. Ľudia chcú návrat do normálu - chcú silný štát, sociálny zmier, slobodu a poriadok. A v prvom rade - nechcú vás!

BLAHA: KEBY DUBČEK VIDEL, ČO NA SLOVENSKU PÁCHA ČAPUTOVÁ, OBRACAL BY SA V HROBE

Dátum 17.11.2021

Podpredseda Smer-SD Ľuboš Blaha: O sebe som sa v bulvári dočítal, že som s Covidom v karanténe. V skutočnosti som zdravý ako repa. Včera som bol na PCR teste a ten bol negatívny. Nemám Covid, zase šíria polopravdy.

BLAHA: ZASTAVME FAŠIZMUS!

Dátum 17.11.2021

Ľuboš Blaha, podpredseda Smer-SD: Nezaočkovaní ľudia nesmú do reštaurácií, do kina, na šport a dokonca ani do predajní (mimo potravín a drogérie). Ak vám to náhodou pripomína Norimberské zákony, tak zase nepreháňajme - Židia do obchodov chodiť mohli. V určených hodinách.

BLAHA: HEGEROVA VLÁDA JE ZODPOVEDNÁ ZA KAŽDÚ JEDNU OBEŤ PANDÉMIE!

Dátum 16.11.2021

VIDEO: Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha: S deltou sa nedá bojovať tým, že strašíme populáciu číslami a škaredými obrázkami umierajúcich ľudí. Ani tým, že sa postaví prezidentka, odhalí pliecko a povie, že vakcína je sloboda. Základ je identifikovať ohniská a tam okolo nich cielene zasiahnuť.

Stránky