ĽUBOŠ BLAHA

BLAHA: DRAHÍ MIGRANTI, „VITAJTE“ NA SLOVENSKU!

Dátum 26.01.2021

Ľuboš Blaha: Viete, kto bude mať na Slovensku na starosti migračnú politiku? Radšej si sadnite... Sám šéf Nadácie otvorenej spoločnosti. Ján Orlovský. Nič slniečkovejšie už na Slovensku neexistuje. Amen-tma.

BLAHA: LIPŠIC SA MOTÁ OKOLO POLITICKÝCH VRÁŽD, ROBIL ADVOKÁTA MATOVIČOVI AJ NAĎOVI

Dátum 25.01.2021

Chápadla Lipšicovej chobotnice siahajú do viacerých strán vládnej koalície. Kľúčový vplyv má v dvoch stranách, no prepojenia existujú na všetky strany koalície.

BLAHA: MATOVIČ TERORIZUJE SLOVÁKOV A MÍŇA MILIÓNY NA NEZMYSELNÉ TESTOVANIA

Dátum 24.01.2021

Ľuboš Blaha: Matovič znásilnil národ, aby zistil, že je nejakých 0,7% ľudí infekčných. Týchto pár tisíc ľudí by odhalilo aj bežné trasovanie. Úplne zbytočné terorizovanie Slovákov, úplne zbytočné vyhadzovanie desiatok miliónov, úplne zbytočné vyčerpávanie zdravotníkov. 

BLAHA: SLOVENSKÝ MAINSTREAM ŠÍRI HOAXY

Dátum 23.01.2021

Ľuboš Blaha: Vraj je zlé, ak ruskí policajti zatýkajú demonštrujúcich na nepovolených demonštráciách. Ale keď Matovič posielal na Slovákov vodné delá, tak to prekážalo - médiá burácali.

BLAHA: MIKULEC CHCE OBMEDZOVAŤ SLOVÁKOV AKO POČAS VOJNY, TAKÉTO ŠLIAPANE PO ÚSTAVE NEMÁ OBDOBY

Dátum 21.01.2021

Minister vnútra Roman Mikulec chce obmedzovať petičné právo občanov, ktoré garantuje ústave a možno ho obmedziť iba počas vojny. Chce tvrdo pokutovať každého, kto bude počas testovania zbierať podpisy. Takéto šliapanie po ústave nemá na Slovensku odbody. 

PROPAGANDISTICKÁ PUMPA S KOLÍKOVOU STÁLA TAKMER 30-TISÍC EUR

Dátum 20.01.2021

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha vyzval na okamžité stiahnutie relácie Pumpa z obrazoviek RTVS.

BLAHA: DENNÍK SME ZNEUŽIL MOJE MENO A PREPADOL SA NA ÚPLNE DNO

Dátum 20.01.2021

Denník SME uverejnil článok pod názvom "Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi" a stal sa okamžite najčítanejším na webe. Ide však o úverového podvodníka z Prievidze, ktorý má rovnaké meno ako podpredseda SMER-SD Ľuboš Blaha. Mainstreamové média ihneď využili situáciu a zo zhody mien sa snažili vyťažiť maximum.

POLITICKÉ ČISTKY ZASIAHLI BLAHU AJ CHMELÁRA

Dátum 19.01.2021

Ľuboš Blaha: Matovič a Mikulec sa mentálne zasekli v 50. rokoch a bojujú s triednym nepriateľom.

BLAHA: ČAPUTOVÁ BY SA MALA STARAŤ O SLOVÁKOV, NIE O NAVAĽNÉHO

Dátum 18.01.2021

Likvidácia slobody slovenských občanov, ktorú pácha Matovič celoplošným testovaním - to je jej fuk. To, že sa tu z väzieb urobil mučiaci nástroj a vrátili sa sem politické čistky z 50. rokov, na to kašle. Ale keď sa treba zastať opozičného politika v Rusku, ktorého roky financujú Američania, tak je prvá v rade. Prosím pekne - prezidentka Spojených štátov amerických. 

BLAHA: KLAUN ROZHODOL A TAK POVINNÉ TESTOVANIE BUDE!

Dátum 18.01.2021

Ľuboš Blaha: Igora Matoviča nezaujíma, že odborníci sú proti povinnému celoplošnému testovaniu. Nazval ich hlupákmi a Slováci, ktorí sa nechcú dať otestovať sú múdrosráči. Proti je aj opozícia, lekári a zdravotníci. To sú pre neho bludári a mafiáni. Zas z nás chce robiť pokusných králikov. 

Stránky