ĽUBOŠ BLAHA

BLAHA: NAČO ŠTÁT PLATÍ TAKÝ HNOJ? ZMENY V RTVS MUSIA BYŤ NAJVYŠŠOU PRIORITOU VLÁDY!

Dátum 25.02.2024

Poslanec a podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Kde je vlastne rozdiel medzi RTVS a Markízou? Kde sa podela verejnoprávnosť? Načo štát platí takýto mediálny hnoj?

BLAHA: ŠIMEČKOVCI ŠÍRIA NENÁVISŤ VOČI SLOVENSKU

Dátum 16.02.2024

Ľuboš Blaha, podpredseda NR SR: Keď na mňa prezidentský kandidát OĽaNO z Remišovej strany Dubovský podal trestné oznámenie za môj pozitívny názor na Che Guevaru, tak progresívci tlieskali. Ale keď naši poslanci podajú trestné oznámenie na Šimečku staršieho, ktorý hanobil slovenský národ, tak už odrazu synáčik Šimečka vykrikuje, vraj to je prenasledovanie za názory.

BLAHA: ŠIMKOVIČOVÁ SI ZASLÚŽI METÁL, UTIAHLA KOHÚTIK ZVRÁTENÝM MIMOVLÁDKAM

Dátum 03.02.2024

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Úlohou štátu je podporovať hlbokú tradičnú národnú kultúru a nie nejaké transsexuálne tance či vulgárne oplzlosti. To nech si Progresívci financujú sami.

BLAHA: BUĎ POSLÚCHNETE VOJNOVÝCH ŠTVÁČOV Z BRUSELU ALEBO VÁS ZLIKVIDUJÚ

Dátum 30.01.2024

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Odkiaľ zobrali technokrati z Bruselu mandát na to, aby plánovali likvidáciu maďarskej ekonomiky? Odkiaľ berú mandát na to, aby sa de facto pokúšali cez brutálny ekonomický nátlak o režimovú zmenu?

BLAHA: DÍRER BOL PODRŽTAŠKOU IMRECZEHO V ČASE, KEĎ PÁCHAL NAJVÄČŠIE ZLOČINY

Dátum 21.01.2024

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Z Dírera srší, že pokiaľ neuznávate jeho dúhovú ideológiu a odmietate nenávisť voči Rusku, tak nemá ani v najmenšom úmysle dodržiavať nezaujatosť a vyváženosť diskusií.

BLAHA: AMERICKÝ MOPSLÍK VALÁŠEK BY SKOČIL AJ Z MOSTA, KEBY MU TO PRIKÁZALI AMERIČANIA

Dátum 17.01.2024

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha: Nikto nemá rád zradcov. Jedna vec je mať iný názor, iná vec je kydať na Slovensko v Európskom parlamente.

BLAHA: FARIZEJI Z KDH MA CHCÚ ZNOVU ODVOLAŤ

Dátum 15.01.2024

Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha: Je mi srdečne jedno, že si na mne vybíjajú komplexy všelijakí farizeji z KDH, ktorí si stavajú haciendy pod Tatrami a obchádzajú cirkevné pravidlá manželstva. To, že ma odvoláva nejaký Sulík, ktorý za štátne prepil státisíce v Dubaji, alebo pubertálny Šimečka, ktorého strana pácha vlastizradu v Európskom parlamente - to mi naozaj žily netrhá. A už vôbec mi netrhá žily svorka neandertálcov z OĽaNO, ktorí môžu za 21-tisíc mŕtvych a totálny rozklad spoločnosti.

BLAHA: DÍRER SI ZAVOLAL ŠTYROCH HOSTÍ S TOTOŽNÝM NÁZOROM, ABY TÝM BOJOVAL ZA PLURALITU

Dátum 19.11.2023

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Áno, pred rokom 1989 chýbala sloboda a demokracia liberálneho typu. A dnes ju máme. Výsledok? Ak máte iný názor, tak ste dezolát a treba vás zavrieť do basy. Bravó!

BLAHA: MATOVIČOV INTELEKT NIKDY NEDOSIAHNE STUPEŇ HOMO SAPIENS

Dátum 16.11.2023

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Ďaleko vážnejšie než tento šašo je však niečo iné. Na Slovensku sa rozlieza niečo, čo kedysi pomenoval prezident Trump v USA ako "Deep State".

BLAHA: UKÁZALI SME IM, ŽE MÔŽU MAŤ V RUKÁCH PENIAZE, MOC, MÉDIÁ, ALE AJ TAK NIKDY NEZABIJÚ PRAVDU

Dátum 02.10.2023

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SSD: Stála proti nám celá medzinárodná americká chobotnica a liali proti nám milióny. Zobrali nám slobodu slova, lynčovali nás, zapchávali nám ústa. Spoločne sme im ukázali, že môžu mať v rukách peniaze, moc, médiá, Naku aj mimovládky, ale aj tak nikdy nezabijú pravdu.

Stránky