ĽUBOŠ BLAHA

MATOVIČOVA POVINNÁ TESTOVAČKA SA MÔŽE ZMENIŤ NA KOLEKTÍVNU SAMOVRAŽDU

Dátum 28.10.2020

Je vedecky dokázané, že Matovičove antigénové testy sú absolútne nespoľahlivé. A je úplne zbytočné nahnať celú populáciu k celoplošnému testovaniu, ktoré nič nepreukáže. Matovičova mafia však bežným ľuďom nedáva na výber.

SLOVENSKO ZAČÍNA PRIPOMÍNAŤ NACISTICKÉ NEMECKO

Dátum 27.10.2020

Ľuboš Blaha: Na Slovensku to začína pripomínať rok 1933 kedy sa dostal k moci istý Adolf. Vytvoril ilúziu vonkajšieho nepriateľa, v mene ktorej okamžite obral ľudí o akékoľvek práva.  

MATOVIČ VIE, ŽE ZLYHAL A VIE, ŽE LEN ZAKRÝVA BIZNIS ZA 50 MILIÓNOV

Dátum 26.10.2020

Ľuboš Blaha: Ešte nikdy som nevidel predsedu vlády Igora Matoviča zdrhnúť z tlačovky takto rýchlo ako dnes. On vie, že zlyhal. Vie, že sa chváli úplnými hovadinami. Vie, že len zakrýva biznis za 50 miliónov.

ŠKANDÁL: RODIČKA ODMIETLA TEST NA KORONU, VYHRÁŽALI SA JEJ ODOBRATÍM DIEŤAŤA

Dátum 25.10.2020

Blaha: Matovičova vláda vytvorila v spoločnosti takú mieru paniky a nenávisti, že už sa k ľuďom správajú ako gestapáci. Rútime sa do totality a za všetko môže Matovičova vláda, ktorá robí z ľudí bez testu triednych nepriateľov. Už len čakám, kedy ľuďom bez testu dajú povinnosť nosiť žltú hviezdu na kabáte. 

BLAHA: MATOVIČ JE TYRAN!

Dátum 22.10.2020

Premiér si splnil aj svoj utkvelý sen, že bude trestať tých, čo nebudú mať absolvované tie jeho pochybné testíky. Ak nepôjdete na testy, budete musieť trčať doma aj ďalšie týždne. Bez PN-ky, bez OČR-ky. Môžete sa nechať slobodne vyhladovať.

Stránky