BLAHA: HAMRAN JE POLITICKÝ LOJZO ČISTIČ

Ľuboš Blaha, poslanec NR SR: Povedzme si to na rovinu - to, čo stvára Hamran na čele polície, nie je policajná práca, ale politika. Špinavá politika. Ako nejaký capo di tutti capi. Nahrávky mafiánov, intrigy, klebety, klamstvá a podvody. To je Hamran. Vraj šéf polície. Pripomína mi to mexické kartely, ktoré takisto vlastnia svojich šéfov polície.

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 15.08.2023

Povedzme si to na rovinu - to, čo stvára Hamran na čele polície, nie je policajná práca, ale politika. Špinavá politika. Ako nejaký capo di tutti capi. Nahrávky mafiánov, intrigy, klebety, klamstvá a podvody. To je Hamran. Vraj šéf polície. Pripomína mi to mexické kartely, ktoré takisto vlastnia svojich šéfov polície. A tiež púšťajú mafiánske nahrávky.

Akurát že nelikvidujú lídrov opozície, to si nedovolia ani v Mexiku. Hamran je politický Lojzo Čistič. Otázka je, kto ho využíva. Odpoveď je jasná, stačí sa pozrieť na fotku z minulej volebnej kampane - Hamran bol na predvolebnom mítingu Progresívneho Slovenska a s vtedajším šéfom PS Trubanom dojednával spoluprácu.

Hamran je pelendrek Progresívneho Slovenska, krutým mlátia opozíciu. Robia to tupo, pretože sú tupí. Ale niet pochýb o tom, že ich cieľom je zničiť Smer. Čaputová ako bývalá podpredsedníčka Progresívneho Slovenska sa otvorene postavila za Hamrana a obetovala Šimka. Tým povedala všetko - Hamran je PS.

Za všetkým týmto mafiánskym honom na opozíciu stojí PS na čele s Čaputovou. Hamran to svojou tlačovkou plne potvrdil. V normálnej krajine by bol do sekundy odvolaný, pretože policajný prezident sa nemá čo pchať do politiky. Ale nie, tu ho Čaputová a jej panáčik Ódor držia vo funkcii za každú cenu. Prečo asi? Chystá sa veľký útok na Maroša Žilinku a šéfa SIS Aláča.

Lebo nesklopili hlavu pred progresívnou mafiou.Vždy, keď sa pred kamery postaví Hamran a začne ako zakomplexovaný chriašteľ vrieskať nezmysly proti Robertovi Ficovi, spomeňte si na túto fotku. Hamran je Progresívne Slovensko. Je to Trubanov a Čaputovej pandrlák. A zaťahuje políciu do predvolebnej kampane, pretože PS chce zmanipulovať voľby.

Podľa precedensu z minulosti je úplne zjavné, že Hamran sa správa ako člen mafiánskej organizovanej skupiny. Chlapci a dievčatá sa očividne modlia, aby nová vláda nepoužila proti nim tie isté metódy, ako používali oni proti nám. Majú strach. Strašný strach. A preto robia detinské chyby.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.