BLAHA: KISKA A ČAPUTOVÁ SÚ DVA NAJVÄČŠIE OMYLY SLOVENSKEJ POLITIKY

Ľuboš Blaha, podpredseda Smer-SSD: Slovensko má v ostatných rokoch neuveriteľnú smolu na prezidentov – najskôr Kiska, ktorý páchal daňové podvody, a potom Čaputová, ktorá celé roky riešila iba svoju urazenú samoľúbosť. Kiska dnes stojí pred súdom a nemožno vylúčiť, že sa tam jedného dňa ocitne aj Čaputová.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 15.07.2023

Slovensko má v ostatných rokoch neuveriteľnú smolu na prezidentov – najskôr Kiska, ktorý páchal daňové podvody, a potom Čaputová, ktorá celé roky riešila iba svoju urazenú samoľúbosť. Kiska dnes stojí pred súdom a nemožno vylúčiť, že sa tam jedného dňa ocitne aj Čaputová. Mlyny spravodlivosti melú pomaly, ale isto. Bývalý prezident s najväčšou pravdepodobnosťou okradol štát o stovky tisíc eur – svoju predvolebnú kampaň si na hulváta zarátal do daňových vratiek. A teraz sa tvári, že on ako podnikateľ chápal funkciu prezidenta len ako marketingový spôsob, ako urobiť reklamu na svoju firmu.

Ešte nikto takto funkciu hlavy štátu neponížil. Kisku neobžalovala vláda Smeru, ale táto vláda. Ten prípad musí byť jasný ako Kollárova facka, inak by sa doňho pri tejto liberálnej vláde nikto nepúšťal. Ukázalo sa, že liberálne médiá celé roky obhajovali zločinca. A ten sa dnes potí pred súdom ako každý iný kriminálnik. Karma. Kto ešte uverí liberálnym médiám? Chránili zlodeja. Ktorý okrádal štát. Daňový úrad ho upozornil, že pácha zločin a on ďalej pokračoval – arogantne a hlúpo. Z tohto sa nesmie vyvliecť. Po Kiskovi si liberálne médiá našli nového „milášika“. Zuzanu Čaputovú. Neprekážalo im, že dostáva pofidérne peniaze z USA. Neprekážalo, že podvádzala pri advokátskej praxi. Výsledok – Čaputová v úrade kompletne vybuchla. Zarezala referendum, nadávala na ľudí, slúžila Američanom a posledné dva roky rieši len samu seba. Vrcholom je, že teraz naháňajú nejakého starčeka za to, že jej vraj napísal niečo škaredé. Vyhrážky treba, samozrejme, odsúdiť, ale ten extrémny dvojaký meter tu bije do očí.

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.