BLAHA: VŠETKY ZÁLESKEJ ROZSUDKY SA MUSIA PREVERIŤ A DENNÍK N BY MAL BYŤ VYŠETROVANÝ!

Poslanec NR SR Ľuboš Blaha: Predstierajú , že táto kauza je o homosexualite. Ale nie je. Je o tom, že dve verejné činiteľky tajili vzťah, ktorý mohol mať sakramentský dosah na to, akú dôveryhodnosť má ich práca - čo je pri profesii novinára a sudcu alfa a omega ich činnosti.

Foto MARTIN DAŇO
Dátum 10.08.2023

Tódová a Záleská čelia vážnemu podozreniu, že spoločne zneužívali systém súdnej moci - výsledkom je, mimochodom, smrť Milana Lučanského. Z toho naskakujú zimomriavky.

Roky klamali verejnosť, roky nikto, ani čitatelia Denníku N, netušili, že Tódová je v milostnom vzťahu so Záleskou. A ďalej sa drzo tvárili, že sú nezaujaté. Šialené.

A teraz z nich liberálne kaviarne ešte robia hrdinky. Ešte aj sochu im postavia a Čaputová bude zahraničným návštevám ukazovať Tepláreň a pokladať vence pod sochu svätej Pamely a Monči. Ehm, misionárky.

Predstierajú, že táto kauza je o homosexualite. Ale nie je. Je o tom, že dve verejné činiteľky tajili vzťah, ktorý mohol mať sakramentský dosah na to, akú dôveryhodnosť má ich práca - čo je pri profesii novinára a sudcu alfa a omega ich činnosti.

Šéfredaktor Denníka N Kostolný obhajuje Tódovú úplne absurdne - vraj verejnosť neinformovala kvôli svojej bezpečnosti. A ešte zase zneužil Jána Kuciaka - až mi je toho Kuciaka ľúto, čo s ním títo lúzri po smrti dorábajú.

Vtipné na tom je, že Tódová sama napísala, že svoj vzťah nijako netajili a dalo sa ich stretnúť v divadlách či reštauráciách. Takže o svoju bezpečnosť sa nijako nebála. O čom to potom dopekla tára Kostolný?

Veď oni si šliapu po jazyku. A už ich majú plné zuby aj ich vlastní súdruhovia. Protislovenský liberál Arpád Soltesz napísal, že redakcia o tomto vzťahu mala informovať a že novinári zďaleka nemajú také právo na súkromie, ako by chceli hrdličky z Tatier.

Len si predstavte, že nejaký ľavicový novinár, ktorý roky búši do Lipšica, by mal vzťah s nejakou sudkyňou. A tá by odsúdila Lipšica. Počas našej vlády.

Čo by s týmto sudcom dorobili liberálne médiá? Čo by robili s tým novinárom? A čo s nami? 

Ale tu sa ideme tváriť, že Monika a Pamela sú vlastne martýrky a že Pamela môže veselo rozhodovať aj o smeráckom advokátovi Dávidovi Lindtnerovi. Že však čo je na tom, že jej do ucha šepká Tódová, ktorá Smer celé roky hystericky nenávidí.

Táto kauza absolútne rozkladá akúkoľvek dôveru v hlavné médiá (ak ešte nejaká vôbec existovala) a čo je horšie, aj v súdny systém, osobitne na špeciále. Ak ešte nejaká vôbec existovala...

Očakával som, že sa k tomu vyjadrí hlava štátu, ale kdeže - kuknite si jej Facebook, Čaputová radšej robí reklamu biznismenovi Čekanovi, ktorý tu svojho času chcel vyháňať neočkovaných ľudí do rozvojových krajín. Že sa nehanbí.

Milan Lučanský možno zomrel kvôli dvom premotivovaným lesbám. Dušan Kováčik je kvôli nim vo väzení. Dávida Lindtnera čaká lynč. A tak ďalej. Kvôli dvom nenávistným milenkám a ich špinavej zábave.

A prezidentka nič. Jej to je jedno. A politológovia to isté. Prečítal som si moslima Lenča, ktorý proti Tódovej nemá výhrady, zato ja som preňho "Che Guevara z Petržalky" a previnil som sa tým, že som "ideológom"  národnej slovenskej ľavice. Fakt zločin.

Oni ešte aj v takejto situácii kopú do Smeru. Im už všetkým fakt preskakuje. Ešte raz - dve verejne činné osoby, novinárka a sudkyňa, čelia podozreniu, že ukradli právny štát. Čo môže byť väčší zločin?
Záleská, odstúpiť! Tódová, odstúpiť! Všetky Záleskej rozsudky preveriť a Denník N vyšetrovať. Iná cesta, ako z tohto celého bahna von, neexistuje.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.