BOHOM SKÚŠANÉ TALIANSKO

V severnom Taliansku sa do rieky zrútil cestný most.

Foto 
Dátum 08.04.2020

O 10:30 hod sa v talianskom meste Aulla zrútil cestný most. V čase jeho kolapsu sa na ňom nachádzala minimálne premávka. Dvaja vodiči, ktorí boli na moste vyviazli s ľahkými zraneniami. 

Podľa talianskeho portálu La Repubblica sa na moste Albiano Magra minulý rok objavila prasklina. Správca ciest ANAS však po preskúmaní tvrdili, že nehrozí žiadne väčšie nebezpečenstvo.

 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.