BUKOVSKÉHO OZNAČILI ZA POPIERAČA KORONAVÍRUSU

Bukovský: Súčasná vláda vytvára atmosféru strachu a stresu, čo nakoniec bude mať dopad na duševné zdravie občanov a bude to oslabením imunity každého jednotlivca. 

Foto ARCHÍV EP
Dátum 16.09.2020

Doktora Igora Bukovského označili za popierača koronavírusu, voči tomuto označeniu sa dnes dôrazne ohradil v relácii TA3 - Tak takto. Igor Bukovský v relácii oznámil, že nie je popieračom koronavírusu, len si dovolil upozorniť, že celý život bol zrazu na Slovensku zredukovaný len na jeden zdravotný problém, a zabudli sme, že na Slovensku máme aj iné choroby, ktoré sú podstatne väčším problémom slovenskej spoločnosti. Igor Bukovský nie je jediný odborník, ktorý hovorí, že Covid-19 je banálne ochorenie. Podľa Bukovského by sme mali prestať stigmatizovať toto ochorenie, pretože nejde o historicky dramatické ochorenie z medicínskeho hľadiska.

Podľa Bukovského 99,9 percenta Slovákov nenosí rúško správne, tak ako im to odporúča WHO. Podľa Bukovského je dôležité dodržiavať hygienu a budovať silnú imunitu s podporou vitamínov C, D, či zinok. Igor Bukovský hovorí, že súčasná vláda vytvára atmosféru strachu a stresu na ľuďoch, čo nakoniec bude mať dopad na duševné zdravie a bude to oslabením imunity každého jednotlivca. Opätovne sa stávame svedkami zastrašovania v súvislosti spájania chrípky s koronavírusom.

Bukovský upozorňuje, že dnes má WHO oznámenia z krajín južnej časti zemegule (v ktorých majú za sebou zimnú sezónu a tým pádom aj chrípkovú) ako je Čile, Argentína, Austrália, Nový Zéland, z JAR z ktorých hlásia, že im zmizla chrípka. Majú nulovú úmrtnosť na chrípku, preto by mali predstavitelia štátu prestať strašiť občanov Slovenska.

Doktor Igor Bukovský uviedol, že on celý život buduje svoju silnú imunitu a preto sa rozhodne proti chrípke zaočkovať nedá. Doktor Igor Bukovský verejne vyzýva, predstaviteľov vlády, aby prestali šíriť informácie, že na Slovensko dorazila druhá vlna koronavírusu a aby prestali strašiť ľudí a prestali poškodzovať slovenské zdravie. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.