CEZ SLOVENSKO PREJDE ĎALŠÍCH 15 VOJENSKÝCH KONVOJOV NATO

Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov, že v období od 15. do 21. novembra je cez územie Slovenska plánovaných 15 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl.

Foto SITA/AP
Dátum 12.11.2021

Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje obyvateľov, že v období od 15. do 21. novembra je cez územie Slovenska plánovaných 15 cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Informovala o tom hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR. 

ČÍTAJTE TIEŽ: LETISKO SLIAČ OHROZUJE NAĎOVO DILETANSTVO

V rovnakom období a uskutočnia tiež cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR v rámci Slovenska na trasách Prešov – Michalovce a späť, Sliač – Banská Bystrica, Michalovce – Kamenica nad Cirochou a späť, Martin – Levice, Záhorie – Hlohovec, Nemecká – Sliač, Zemianske Kostoľany – Nemšová a späť, Prešov – Zemianske Kostoľany a späť, Zemianske Kostoľany – Bratislava a späť, Zemianske Kostoľany – Ružomberok a späť a Zemianske Kostoľany – Nováky a späť.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.