ČO ZAS VYVÁDZA PREMIÉR V BRUSELI?

Igor Matovič sa opäť predvádza na svojom Facebooku a správa sa ako otec, ktorý deťom posiela fotky zo služobnej cesty. 

Foto Facebook
Dátum 19.07.2020

Premiér Igor Matovič trávi aktuálne už niekoľko dní v Bruseli, kde rokuje s ostatnými lídrami všetkých ostatných štátov EÚ. Predstavitelia krajín sa dohadujú o záchrannom balíku pre ekonomiky vo výške nekoľkých stoviek miliárd. Nevedia sa dohodnúť a tak sa rokuje aj v nedeľu, aj keď to nebolo predtým v pláne. Zatiaľ nie je známe ako by mala pomoc presne vyzerať.

Predstavitelia sa dohodli, že nebudú do médií vynášať neisté alebo čiastkové informácie. Igor Matovič sa však rozhodol svoju zahraničnú cestu dokumentovať inak ako ostatní predstavitelia. Na svojom Facebooku je mimoriadne aktívny, denne pridá aj 5 príspevok, ktoré uverejňuje najmä v noci alebo skoro ráno. Fotí výhľady, kávu a ľudí s ktorými sa stretáva. Za toto správanie ho nekritizujú len obyčajní ľudia na internete, ale na sobotnej tlačovke sa k tomu vyjadril aj Robert Fico, ktorý prizvukoval, že premiér by mal na takýchto stretnutiach rokovať aj mimo pracovný čas. Matovič to však podľa Fica nerobí, pretože neovláda angličtinu. „Namiesto toho sa fotil s hrncom", skonštatoval expremiér. 
Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.