DOKEDY BUDE MATOVIČ VULGÁRNE URÁŽAŤ A PONIŽOVAŤ SLOVÁKOV?

Premiér útočí na malé podniky a živnostníkov, ktorí žijú z ruky do úst. Na rozdiel od jeho Pavlíny, ktorá môže len tak vyhodiť 600-tisíc eur do pochybného obchodu. Ničí životy bežných Slovákov, prekáža mu individuálne cestovanie, ale pendlovanie kamionistov, ktorých nik nekontroluje mu neprekáža, pričom dovážajú potraviny z Talianska, Španielska, či Číny kde zúri korona!

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 26.09.2020

Dnes opätovne zasadla pandemická komisia, ktorá sa zaoberala sprísnením opatrení týkajúcich sa hromadných podujatí, kam spadajú aj diskutované svadby a uzavretie hraníc. 

Matovič ničí životy bežných Slovákov, prekáža mu individuálne cestovanie, ale pendlovanie kamionistov, ktorých nik nekontroluje mu neprekáža, pričom dovážajú potraviny z Talianska, Španielska, či Číny kde zúri korona!

Bola len otázka času, kedy premiér využije a najmä zneužije svoje postavenie na to, aby sa opätovne mohol vyhrážať Slovákom, urážať občanov štátu, ktorí sa mu skladajú na jeho plat, vodiča či ochranku, a následne zaviesť zákazy a obmedzenia, ktoré on sám nerešpektoval. 

Farizej oháňajúci sa Kristom

Dnes opätovne ponížil Slovákov, že im niečo napadlo mozog, lebo odmietajú nosiť rúška. Matovič zaútočil aj na doktora Igora Bukovského, ktorý je vraj blázon šíri bludy a konšpirácie a nie je hoden svojho titulu doktora. Hlavne, že je svojho titulu hoden pán plagiátor v kresle predsedu vlády. „Sloboda bez zodpovednosti vedie k anarchii a dnes sme na jej počiatku. Počet pozitívnych prípadov raketovo rastie a keď si niekto myslí, že dovolím, aby nezodpovední ignoranti naďalej ohrozovali nevinných ľudí, tak nehrozí,“ zopakoval Matovič svoje vyhlásenie z dnešného rána. Veď on nám všetkým chce len dobre, a my ho nechápeme a stále mu to kazíme.

Vôbec mu nedochádza, že on kazí ľuďom životy, že im zničil veľkonočné sviatky, že ničí hotelierov, reštaurácie, malých podnikateľov, živnostníkov a najmä skutočne obyčajných ľudí, ktorí to nemajú len v názve politickej strany. A verte mi, že príde deň, keď oznámi, že Vianoce nebudú, rodiny sa nebudú stretávať, aby sme nenakazili našich starkých. Tento farizej oháňajúci sa Kristom a krížom totiž nemá nič spoločné s vierou a už vôbec nie s Bohom, pretože ten by nedovolil útočiť na nevinných ľudí, ktorí si ctia morálne hodnoty a najmä rodinu. Matovič útočí na základnú jednotku štátu, ktorou je rodina, teda na podstatu štátu, ktorého je premiérom a má ho reprezentovať dovnútra i navonok, a nie ho dennodenne rozvracať! Je zaujímavé sledovať Matoviča, ako na jar tohto roka zaútočil na slovenské malé podniky, živnostníkov, hotelierov, majiteľov maličkých penziónov, kaviarní a mnohých ďalších, ktorí žijú z ruky do úst. Na rozdiel od jeho Pavlíny, ktorá môže len tak vyhodiť 600-tisíc eur do pochybného obchodu. Naopak, pod jeho ochranou boli zahraničné banky a nadnárodné reťazce – Billa, Tesco, Kaufland či Lidl. Kým malé podniky pozatváral a vyhrážal sa niekoľkotisícovými pokutami, zahraničné reťazce mali predčasné Vianoce, pretože ich tržby z predaja zaznamenali vysoký nárast.

Výnimka pre kamionistov

Čo je v tejto súvislosti ešte zarážajúcejšie, každý Boží deň cez všetky hraničné priechody smerujú na územie Slovenska kamióny, ktoré zásobujú zahraničné obchodné reťazce na slovenskom území. Podotýkam, že kamionisti majú výnimku a nikto ich netestuje ani nekontroluje, pritom na Slovensko vozia tony zeleniny a ovocia z najviac koronou zasiahnutého Talianska, Španielska, či Číny, kde podľa mainstreamových médií doslova zúri korona. To premiérovi Matovičovi neprekáža. Azda nezabudol, že koronavírus sa prenáša aj na materiáloch, ako je kartón, drevo, plast či obyčajné rúško, na ktorom vydrží až sedem dní. Toto akosi pán premiér nevidí, pretože tu predsa pomáha zahraničnému kapitálu, ktorému slúži! Je načase podporovať slovenské potravinové reťazce, malé obchodíky s potravinami, súkromné pekárničky, slovenských výrobcov, potravinárov, syrárov, mliekarov, pekárov, aby mohli produkovať viac našich kvalitných potravín ako kedysi (vďaka čomu sa znížia ceny potravín), keď bol náš štát takmer sebestačný, nie ako dnes, keď v sebestačnosti sme na hranici štyridsiatich percent. Veď neraz sa potvrdilo, že Slovensko je pre Západ odpadkový kôš, preto nám sem kamionisti okrem koronavírusu navozia aj druhotriedny tvar, ktorý by západniari nedali ani psovi. Toto však Matoviča netrápi!

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.