EÚ ROZDÁ IMIGRANTOM VRECKOVÉ. PREČO RADŠEJ NEPODPORÍ EURÓPANOV?

Liberáli zneužívajú zdravotnú krízu na rozmiestnenie imigrantov nalievajúc pritom milióny eur do ich integrácie

Foto ARCHÍV
Dátum 02.04.2020

EÚ sa už načisto zbláznila. V čase, keď sa Európania nemôžu kvôli koronavírusu slobodne prechádzať ani len vo vlastných mestách, chcú bruselskí úradníci sťahovať desaťtisíce imigrantov z Grécka do celej Európy a za stovky miliónov eur im idú dávať vreckové a platiť ubytovanie v dovolenkových hoteloch. A v médiách nie je o tom ani zmienka!

Neustále pritom tvrdím, že Európa musí rázne zastaviť prijímanie imigrantov! Jednoducho nedokážeme bojovať na 2 frontoch - na jednej strane s neviditeľným koronavírusom a na druhej strane s inváziou státisícov imigrantov, ktorí čakajú, ako sa o nich postaráme. Venujme tú pomoc našim ľuďom!

Európska komisia vyčlenila:


- 190 miliónov eur na poskytnutie "hotovostnej pomoci" 90-tisíc imigrantom a prenájom 25-tisíc postelí pre imigrantov v bytoch a apartmánoch.
- 35 miliónov eur na ubytovanie imigrantov v neobsadených gréckych hoteloch.
- 220 miliónov eur na vybudovanie 5 nových imigračných táborov v Grécku.
- 10 miliónov eur na posilnenie pobrežnej a pohraničnej stráže.

 

Liberáli zneužívajú zdravotnú krízu na rozmiestnenie imigrantov, pričom je evidentné, že tieto „opatrenia“ nesmerujú k potlačeniu imigračnej krízy, ale naopak k vytvoreniu systému na trvalé „spracovávanie“ prichádzajúcich imigračných más. Liberálni europoslanci žiadajú tiež posilnenie rodinných unifikácií (t.j. zlúčenie imigrantov s ich rodinami, ktoré by mali tiež prísť za nimi do Európy) a volajú po zastavení deportácií do 3. krajín (aby sa v nich náhodou imigranti nenakazili koronavírusom). Pritom podľa vyjadrenia gréckeho ministra pre imigráciu Notisa Mitarachiho veľké množstvo imigrantov vôbec neprichádza z vojnou postihnutých zón a už pri letmom pohľade na nich je evidentné, že minimálne polovica z nich sú proste špekulanti.

Celý záznam z online zasadnutia štvrtkového výboru Európskeho parlamentu pre vnútorné záležitosti nájdete tu (spomínané vystúpenie eurokomisárky je v čase 10:29:20): https://multimedia.europarl.europa.eu/en/libe-committee-meeting_20200402-1000-COMMITTEE-LIBE_vd

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.