MILAN UHRÍK

UHRÍK: VALÍ SA NA NÁS BRUTÁLNE ZDRAŽOVANIE

Dátum 11.03.2022

Predseda hnutia Republika Milan Uhrík: Vážení páni ministri, prepočítal si tam vôbec niekto z vás dôsledky tých vašich ultrarýchlych protiruských sankcií na domácich obyvateľov?! Či vás zaujíma už len Ukrajina a to, ako tam poslať čo najviac zbraní, nech sa čím viac zabíjajú?

HNUTIE REPUBLIKA: VLASTENCI, PRIDAJTE SA K NÁM!

Dátum 09.03.2022

Predseda hnutia Republika Milan Uhrík: V súčasnosti zažívame všetci veľkú skúšku nervov. Po šialenstve s covidom je tu tragická vojna na Ukrajine. Nenávisť a agresivita liberálov, živená aroganciou vlády a propagandou z masmédií dosahuje naozaj extrémne rozmery. Útočia ako blázni na všetkých, ktorí majú čo i len trochu odlišný názor. V pocite svojej nadradenosti rozdeľujú spoločnosť a štvú ľudí proti sebe.

UHRÍK: ČO BUDE PO SKONČENÍ VLÁDY MATOVIČOVCOV PLNŠIE, VÄZNICE ČI BLÁZNINCE?

Dátum 21.02.2022

Predseda hnutia Republika Milan Uhrík: Je to nehorázne. Minister kaderník, ktorý sám získal titul vďaka odpísaniu diplomovky, chce zasahovať skúseným univerzitám do ich autonómie. Univerzity a uznávaní profesori sa búria, a tak ich mladí provládni posluhovači obviňujú, že šíria „dezinformácie“.

UHRÍK: CIEĽOM OPATRENÍ JE NAUČIŤ ĽUDÍ NA NEUSTÁLU KONTROLU

Dátum 18.12.2021

Predseda hnutia Republika Milan Uhrík: Väčšina opatrení už nie je o boji proti pandémii (na to tým opatreniam chýba základná logika), ale o presune bohatstva zo strednej triedy do rúk najbohatších, ktorých majetky počas koronakrízy rastú do miliardových výšin. 

UHRÍK: NESMIEME DOPUSTIŤ, ABY SA AJ NA SLOVENSKU SCHVÁLILO POVINNÉ OČKOVANIE!

Dátum 20.11.2021

Milan Uhrík, predseda hnutia Republika: To nesmieme dopustiť! Keď môže Komisia naháňať Maďarov a Poliakov za vymyslené prkotiny, tak rakúsku a lotyšskú vládu zavádzajúcu povinné očkovania a zákaz hlasovania neočkovaných poslancov by mali roztrhať v kopytách - za porušovanie princípov demokracie a právneho štátu.

UHRÍK: NOVÝ COVID AUTOMAT JE OBYČAJNÝ MASAKER ŠIALENCOV NA ĽUĎOCH

Dátum 18.11.2021

Milan Uhrík, poslanec EP: Povinné Covid pasy v práci, lockdown pre nezaočkovaných "podľudí". Trošku dlhšia reťaz pre zaočkovaných (tí môžu rozdávať vírus naďalej). 

UHRÍK HEGEROVI: ZASTAVTE AGRESÍVNEHO NAĎA A JEHO HULVÁTSKE SPRÁVANIE

Dátum 07.11.2021

Milan Uhrík, poslanec EP: Ako môže ústavný činiteľ a reprezentant štátu nazývať ľudí vandalmi, grázlami, dezolátmi? O čo im ide?! O krvavé zásahy polície? Za blbé rúška?! Myslime si o rúškach čo chceme, ale aby kvôli nim policajti mlátili ľudí ako vrahov na úteku je nehorázne.

UHRÍK: MAĎARSKO UŽ NEREALIZOVATEĽNÉ ZELENÉ PLÁNY ÚNIE ODMIETLO, UROBME TO AJ MY!

Dátum 03.11.2021

Milan Uhrík, europoslanec a predseda hnutia Republika: Európski progresívci idú radikálne bojovať proti klimatickej zmene. Ich nápady sú, ako vždy, úplne mimo realitu a urobia viac škody ako osohu. Nápady, ktoré už tradične nič nevyriešia, ale všetko zničia. 

UHRÍK: OKLAMALI NÁS - ANI PO RÚŠKACH, TESTOVANIACH A OČKOVANIACH SA SLOBODA NEKONÁ

Dátum 01.11.2021

VIDEO: Milan Uhrík: Vyzývam predovšetkým ľudí, aby sa nedali uvariť ako žaby v hrnci a aby sme rozlišovali medzi tým, čo sú opatrenia na ochranu zdravia a čo je už čistá politika a snaha o posilnenie ich nadvlády. Zneužívajú strach, aby ovládli spoločnosť. 

UHRÍK: V EÚ TO VRIE, POLIACI SA OTVORENE VZOPRELI NEZMYSELNÝM PRÍKAZOM BRUSELU

Dátum 19.10.2021

Milan Uhrík: V mene všetkých konzervatívnych Slovákov som vo vypätej diskusii jasne vyjadril plnú podporu Poľsku a Maďarsku v oblasti ochrany vlastnej suverenity. Verím, že čoskoro sa k nim pridá aj Slovensko, a že spolu vytvoríme silnú strednú Európu. Na to sa však do vlády musí dostať nová generácia odvážnych a rozumných politikov.

Stránky