EURÓPA V ROKU 2029 BUDE VYZERAŤ AKO ARABSKÁ KRAJINA

Video, ktoré bolo uverejnené na Youtube pred ôsmimi rokmi ukazuje európske štáty, ktoré sa radikalizujú a islamizujú. Bieli ľudia sú terorizovaní a je im zakazované v rámci boja proti rasizmu a xenofóbie prirodzene brániť svoju krajinu. 

Foto AP
Dátum 29.06.2020

Video, ktoré na internetovej stránke Youtube bolo uverejnené v roku 2012 ukazuje Európu ako by mala vyzerať v roku 2029.  Pokiaľ ste sa k videu dostali pred 8 rokmi, množstvo z vás určite len kývlo rukou. To, čo sa v roku 2012 zdalo ako málo pravdepodobné, sa čoraz viac mení na realitu.  Autor videa popisuje akým procesom prejde Európa, ktorá sa začne postupne radikalizovať a islamizovať. Ukazuje tvár, ktorú už v dnešnej dobe môžeme častokrát vidieť v niektorých západných európskych štátoch. 

Vo svete sa dejú obrovské zmeny, ktoré sa snažia postupne vytlačiť bielu populáciu na okraj spoločnosti. Bieli ľudia sú terorizovaní a "elity" im zakazujú v rámci boja proti rasizmu a xenofóbie prirodzene brániť svoju krajinu. Tak ako môžete vidieť vo videu, prisťahovalci spolu s ultraľavičarmi bojujú spoločne protestmi. Ich rozmery sú však zatiaľ iné, ako tie, ktoré sprevádzajú celý svet už niekoľko týždňov od smrti Afroameričana Georga Floyda. Môže to však byť začiatok. 

Odhaduje sa, že v roku 2030 bude na svete takmer 9 miliard ľudí. Afrika sa stane extrémne premnoženým a takmer neobývateľným kontinentom a milióny Afričanov sa bude snažiť dostať do Európy. Tvár krajín západnej Európy sa tak môže zmeniť na nepoznanie, ktorá bude viac pripomínať Blízky východ ako starý kontinent.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.