FICO: ČAPUTOVÁ DOPADNE AKO KISKA

VIDEO: Predseda Smeru-SSD Robert Fico: Zuzana Čaputová pre Slovensko neurobila vôbec nič, kým pre Ukrajinu alebo pre Spojené štáty úplne všetko. Je len produktom politického marketingu a cudzích záujmov a rozhodnutie, či ešte bude alebo kandidovať, nie je v jej rukách.

Foto tasr/pavol ZACHAR
Dátum 18.06.2023

Predseda Smeru-SSD Robert Fico uverejnil na Facebooku video v súvislosti s avizovaným rozhodnutím prezidentky SR Zuzany Čaputovej znovu kandidovať na prezidentský post. „Viackrát som predpovedal, že dopadne ako pán Kiska, pretože pre Slovensko neurobila vôbec nič. Kým pre Ukrajinu alebo pre Spojené štáty úplne všetko. Ani slovom sa nezastala ľudí keď boli šikanovaní a zbytočne zomierali počas pandémie Covidu-19. Robila reklamu očkovaniu a označovala ho za slobodu. Ani slovom sa nezastala ľudí, keď ich médiá označovali za dobytok a svine, ktoré mali od bolesti kvičať na bitúnku len preto, lebo mali iný názor na pandémiu. Ani slovom nenamietala darovanie podstatnej časti slovenskej výzbroje Ukrajine. Okamžite podpísala pre Slovensko absolútne nevýhodnú obrannú zmluvu so Spojenými štátmi.”

Fico tvrdí, že nie je v rukách Zuzany Čaputovej, či v nadchádzajúcich prezidentkých voľbách bude alebo nebude kandidovať. „Ona už dnes vie, čo v pondelok alebo v utorok povie. Ako sa prezidentkou stala, tak ňou aj nebude. Ako si ju sorosovský tretí sektor a médiá vybrali za prezidentku a doslova prevalcovali verejnosť neskutočnou volebnou kampaňou, tak aj dnes je v rukách tých istých ľudí. A tí jej kľudne mohli povedať – Zuzka stačilo. nejde ti to, máme po Kiskovi a tebe ďalšieho pripraveného. Nebudeš kandidovať. Môže ti byť úplne jedno, ako sa bude vyvíjať tvoja podpora vo verejnosti, tak po septembrových parlamentných voľbách zaberieš, aj keď to nebude demokratické, musíš pomôcť Progresívnemu Slovensku. Napríklad tak, že nepoveríš víťaza volieb zostavením vlády. alebo že budeš priamo vstupovať do predvolebnej kampane v prospech Progresívneho Slovenska,“ dodáva.

Čaputová je podľa Fica len produktom politického marketingu a cudzích záujmov. Ak by počúvala skúsených slovenských politikov, mohla si hovieť v priazni Sloveniek a Slovákov. „Keby pustila referendum o predčasných voľbách, keby trvala na predčasných voľbách v máji alebo júni tohto roku, keby rokovala s najsilnejšími stranami, už mohlo byť po voľbách a mohli sme mať vládu s dôverou parlamentu. keby, keby… Ale ona nemohla, mala a má iné úlohy. A tak aj dopadne. Ako Kiska,” tvrdí Fico s tým, že ak Čaputová nebude kandidovať, majú Sorosove nadácie a mainstreamové médiá nového kandidáta na prezidenta. „Pokiaľ v pondelok alebo utorok pani povie že končí , okamžite začne bombastická kampaň Ivana Korčoka, najväčšieho politického a ľudského žoldniera, akého som kedy v živote stretol,” zakončil Fico.

VIDEO ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.