FICO: LIBERÁLI SI ZO SMERU UROBILI SVOJ VOLEBNÝ PROGRAM

VIDEO: Predseda strany Smer-SSD Robert Fico poukázal v diskusnej relácii s Michalom Šimečkom na tvrdenie jeho otca, ktorý v SME napísal, že voliči Smeru si želajú demontáž demokracie.

Foto YOUTUBE
Dátum 23.09.2023

Predseda Smeru-SSD sa v diskusnej relácii pozastavil nad tým, že si z neho a strany Smer urobili liberáli svoj volebný program. V diskusii, kde sa nachádzal aj predseda Progresívneho Slovenska Michal Šimečka poukázal na to, že jeho otec v denníku SME napísal, že voliči Smeru si želajú demontáž demokracie, čo je podľa Fica absolútny nezmysel.

Fico hovorí, že všade na svete sa poráža vláda, chudoba a choas, len na Slovensku majú niektoré strany postavený program na to, že porazia Smer, ktorý je v opozícii. „Slovensko je druhá najchudobnejšia krajina v EÚ, klesá nám životná úroveň, klesajú reálne mzdy... Toto treba poraziť, a nie opozičný Smer,“ myslí si Fico.

Progresívci podľa neho idú v ceste, ktorú nastolil premiér Ľudovít Ódor a teda v osekávaní sociálneho štandardu. Poukázal napríklad na Šimečkov výrok, že dôchodky na Slovensku sú vysoké a treba s nimi niečo urobiť.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.