FICO: V EÚ MA OZNAČILI ZA RACIONÁLNEHO BASTARDA S DÔVETKOM, BODAJ BY TAKÝCH BASTARDOV BOLO ČO NAJVIAC

Robert Fico, predseda Smer-SSD: Hochštapleri a amatéri v opozícii sa rozhodli strpčovať život Slovenska svojimi nechutnými hrami na pôde EÚ. Ich ataky na vlastný štát však finančne ohrozujú naše regióny. Ak si myslia, že orabovaním Slovákov o európske fondy si získajú ich srdcia, sú na veľkom omyle.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 19.12.2023

Robert Fico sa na svojom facebookovom profile vyjadril k situácií spojenej s prácou opozície:  “Hochštapleri a amatéri v opozícii sa rozhodli strpčovať život Slovenska svojimi nechutnými hrami na pôde EÚ. Ich ataky na vlastný štát však finančne ohrozujú naše regióny. Ak si myslia, že orabovaním Slovákov o európske fondy si získajú ich srdcia, sú na veľkom omyle,” uviedol. 

Ďalej Fico prisľúbil, že vláda doručí všetko, čo sľúbila: “Naša profesionálna a skutočne slovenská vláda doručí občanom všetko, čo bolo obsahom ponuky vo volebnej súťaži. Opozícia sa však nevie zmieriť s tým, že nemá okrem umelých škandálov čo občanom ponúknuť. Ich poslednou záchranou je zdiskreditovaný Lipšic a jeho likvidačné komando,” napísal predseda Smeru-SSD Robert Fico. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.