FICO: ZELENSKÉHO A UKRAJINY ZAČÍNA MAŤ SVET PLNÉ ZUBY, LEBO SÚ NEVĎAČNÍ A EŠTE AJ NENAŽRATÍ!

VIDEO: Predseda Smeru-SSD Robert Fico: Doteraz sme mohli hovoriť len z našich skúsenosti z minulosti, keď nás Ukrajina odstavila od plynu pre svoj konflikt s Ruskom, no ich žaloba na nás kvôli zákazu dovozu obilia na Slovensko je potvrdením ich hrubej neserióznosti a pocitu, že oni môžu všetko. 

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 26.09.2023

Predseda Smeru-SSD Robert Fico sa v diskusii na TA3 vyjadril k Ukrajine a jej prezidentovi Volodymyrovi Zelenskému. "Doteraz sme mohli hovoriť len z našich skúsenosti z minulosti, keď nás Ukrajina odstavila od plynu pre svoj konflikt s Ruskom, no ich žaloba na nás kvôli zákazu dovozu obilia na Slovensko je potvrdením ich hrubej neserióznosti a pocitu, že oni môžu všetko. Nemôžu! Ak ich obilie môže zdevastovať našich pôdohospodárov, musíme povedať jasné nie, lebo pre nás sú prvoradí naši prvovýrobcovia a naša potravinová sebestačnosť," myslí si Fico.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.