GAŠPAR: DÔKAZOV O ÚČASTI TÓDOVEJ V LIPŠICOVOM ZLOČINECKOM SYSTÉME JE DOSŤ!

Tibor Gašpar, ex-prezident PZ SR a kandidát na poslanca za stranu Smer-SSD: Pani Tódová, tie reči o tom aká je vaša partnerka, sudkyňa Záleská, etický a morálny vzor, si nechajte na váš ďalší spoločný výlet. 

Foto EXTRA PLUS
Dátum 09.08.2023

Na Slovensku sa nám rozmohol taký nešvár, kedy majú niektorí ľudia potrebu verejne vykrikovať svetu, aká je ich orientácia. Tento trend začali moderátori TA3, Iliev a Dírer. Neskôr ich nasledoval Hellebrandt z Progresívneho Slovenska, mimochodom na tlačovke, kde mal prezentovať sociálnu politiku. No a naposledy to bola kvetinka policajného zboru, admin Púchovský.

ČÍTAJTE TIEŽ: TÓDOVEJ PRIZNANIE: S PAMELOU NEROBÍME NIČ ZLÉ, MÁME PRÁVO NA SÚKROMIE

Podobne skončila aj reakcia Tódovej, na jej vzťah so sudkyňou ŠTS Záleskou. Namiesto vysvetlenia všetkých podozrení, prišlo teatrálne priznanie o jej orientácii. Samozrejme nezabudla o sebe a jej partnerke dodať, že sú etické a morálne vzory. Tódová, Iliev, Dírer, Hellebrandt, Púchovský. Slovákom je úplne jedno či sa identifikujete ako koleso, alebo štrúdľa. Je to vaša osobná vec, ktorá nikoho nezaujíma. Miešate súkromie s prácou, a potom to tak aj vyzerá. 

ČÍTAJTE TIEŽ: GAŠPAR: MAJÚ NA RUKÁCH KRV

Slovákov trápi extrémna inflácia, kolabujúce zdravotníctvo, sociálna neistota a rozpad právneho štátu. Trojročný výsledok práce Matoviča, Hegera, Sulíka a Kollára pod krídlami Čaputovej. A pani Tódová, tie reči o tom aká je vaša partnerka, sudkyňa Záleská, etický a morálny vzor, si nechajte na váš ďalší spoločný výlet. Dôkazov o jej, a vašej účasti v tomto zločineckom, Lipšicovom systéme je dosť, a budú len pribúdať.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.