GAŠPAR: MATOVIČOVSKÁ NENÁVISŤ SLOVÁKOV DOSIAHLA NOVÚ ÚROVEŇ

Tibor Gašpar, poslanec NR SR: Matovičovská nenávisť voči Slovákom dosiahla novú úroveň. Rozmarný nudiaci sa multimilionár z Trnavy sa v honbe za novými patologickými zážitkami rozhodol vyskúšať sadistické trýznenie občanov Slovenska.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 22.12.2023

Poslanec NR SR Tibor Gašpar na svojom profile skonštatoval, že nenávisť Igora Matoviča voči Slovákom dosiahla novú úroven: “Matovičovská nenávisť voči Slovákom dosiahla novú úroveň. Rozmarný nudiaci sa multimilionár z Trnavy sa v honbe za novými patologickými zážitkami rozhodol vyskúšať sadistické trýznenie občanov Slovenska. Áno, stále sa dá ísť nižšie, ako je dno,” napísal Gašpar.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.