GYIMESI: AK BY KONZERVATÍVNY POLITIK SPRAVIL TO, ČO HELLEBRANDT, PROGRESÍVNE MÉDIÁ BY HO ZODRALI Z KOŽE

György Gyimesi, podpredseda strany Maďarská aliancia: Hovorili a písali by o nezodpovednosti, o neslušnosti, publikovali by jeden rozhovor s „odborníkmi“ na šírenie nebezpečných nákazlivých ľudských chorôb za druhým, týždne by dotyčného konfrontovali s jeho diagnózou, až by ho napokon verejne mediálne popravili. A s ním celý konzervatívny tábor. Čoho sme však svedkami v prípade progresívneho exposlanca za PS? Stal sa z neho martýr.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 12.02.2024

Podpredseda strany Maďarská aliancia György Gyimesi sa v statuse na sociálnej sieti zaoberá exposlancom za PS Tomášom Hellebrandtom:

Predstavte si, že by konzervatívny politik spravil to, čo sa podarilo poslancovi za PS Hellebrandtovi. Progresívne médiá by ho zodrali z kože. Hovorili a písali by o nezodpovednosti, o neslušnosti, publikovali by jeden rozhovor s „odborníkmi“ na šírenie nebezpečných nákazlivých ľudských chorôb za druhým, týždne by dotyčného konfrontovali s jeho diagnózou, až by ho napokon verejne mediálne popravili. A s ním celý konzervatívny tábor.

Čoho sme však svedkami v prípade progresívneho exposlanca za PS? Stal sa z neho martýr. A to doslova. Čo tam potom, že ohrozoval nič netušiaci personál v žilinskej nemocnici? Čo tam po trápnych výhovorkách, ktorými obhajoval svoje zlyhanie? Na vine je žilinská nemocnica a Robert Fico! Čítate správne! Preto, že nezodpovedný exposlanec ohrozoval iných svojou nebezpečnou chorobou, čelí trestnému oznámeniu žilinská nemocnica a progresívne médiá. Napriek galaktickej hanbe svojho miláčika útočia na Fica, odkiaľ mal informácie o jeho zdravotnom stave.

Toto je, žiaľ, stav, do ktorého sa progresívne médiá dostali. Ak sa kauza týka ich vlastných, buď mlčia, zahmlievajú, alebo preventívne útočia. Zlyhania medzi progresívcami predsa neexistujú.

Veľký vzor majú v Spojených štátoch. Nikde na svete by totiž nemohol pôsobiť prezident ako Joe Biden. Senilný pán s prstom na červenom gombíku v jadrovom kufríku, ktorý si mýli dvadsať rokov mŕtvych politikov s tými súčasnými, pletie si ich pohlavia, nespoznáva vlastných rodinných príslušníkov, či si podáva ruku s duchmi. A teraz si predstavte, že toto by robil Donald Trump…

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.