JANČKÁROVÁ VYPLA BLAHOVI MIKROFÓN

Poslanec NR SR a podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Moderátorka Marta Jančkárová to nezvládla a vypla mi mikrofón. Toto je dnešná RTVS - zaujatá, neprofesionálna, agresívna hlasná trúba opozície.

Foto youtube
Dátum 14.04.2024

Ja viem, že ten záver nebol nič pre pokojné povahy, ale po tom, čo tam páchala Jančkárová, som sa musel jasne ohradiť. Zase skákala do reči, zase robila politiku, zase chcela mať posledné slovo. A tak som jej vysvetlil, že takto profesionálne moderovanie nevyzerá. Po relácii som jej odporučil, aby si vypočula včerajšie Sobotné dialógy, ktoré viedol nejaký nový moderátor a nech sa od neho učí. Nie je treba neustále prerušovať politikov a šíriť progresivistickú agendu a tváriť sa pri tom, že hovorí "fakty" - Jančkárová stiahla RTVS na úplné žurnalistické dno a presne to som jej povedal. Psychicky to nezvládla a vypla mi mikrofón. Toto je dnešná RTVS - zaujatá, neprofesionálna, agresívna hlasná trúba opozície.

Hajko z KDH tam bol vlastne do počtu. Občas zaplakal, že ho kritizujem a on chcel mať v nedeľu pokoj. Chúďa. Celé to bolo o tom, že Jančkárová to dávala na novú akvizíciu Progresívneho Slovenska a Hajko jej tam nadbiehal, lebo KDH je najnovšie kresťansko-dúhová pobočka PS. Nás nenávidia preto, že chceme mier a nechceme vojnu proti Rusku. RTVS zase raz nezvládla jednu reláciu. Ale ľudia vidia a aspoň máme ďalší argument na to, aby sme čo najrýchlejšie situáciu v RTVS riešili.

Väčšina Slovenska už má tej ich zaujatosti plné zuby. A to keby ste videli naživo to prostredie. Produkčný po mne po relácii vrieskal, že čo si to dovoľujem chodiť do alternatívy. Nejaký kameraman sa tam uprostred relácie smial spolu s Jančkárovou, keď útočila na mňa a na Smer. Po relácii tam nabehol ako nejaký aktivista a vykríkol "Marta, si super". Oni sú takí plní nenávisti, že to je tam ako na mítingu Šimečku a Korčoka. Dostali, čo si zaslúžili. Ja sa so slniečkarskymi hejtermi nikdy maznať nebudem. Taký som. Nás otĺkať nebudú, na to nech rýchlo zabudnú.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.