KANYE WEST: OČKOVANÍM DOSTANEME ČIP A NEPÔJDEME DO NEBA

Americký rapper a hudobník, ktorý oznámil svoju kandidatúru na prezidenta USA tvrdí, že ak ich vyhrá, všetko čo urobí, bude vôľa Božia. 

Foto AP
Dátum 09.07.2020

​Kanye West je americký spevák, rapper a hudobník, ktorý prednedávnom oznámil svoju kandidatúru na prezidenta Spojených štátov amerických. Tvrdí, že myšlienka na kandidatúru mu napadla v sprche, len štyri mesiace pred voľbami. Priznal sa, že nikdy predtým nebol voliť a pri tvorbe politiky sa chce inšpirovať fiktívnou krajinou z filmu Čierny Panter, Wakandou. V najnovšom rozhovore, ktorý poskytol West pre magazín Forbes tvrdí, že pandémiu COVID-19 prekonal vo februári tohto roku a dodáva, že vakcína, ktorá by zatočila s celosvetovou pandémiou neexistuje a nikdy existovať nebude. 

„Je veľa detí, ktoré po očkovaní zostali paralyzované… Takže ak hovoria, že vakcínou porazíme COVID, som extrémne opatrný. Je to znamenie beštie. Chcú nás očipovať, zabrániť, aby sme prekročili brány nebeské. Myslím tým ľudí, ktorí majú v sebe Diabla,“ povedal Kanye West. Na otázku, ako by si on poradil s pandémiou koronavírusu, odpovedal, že „sa treba iba modliť“. 


„Vymyšľal som v sprche rýmy do nových pesničiek a zrazu mi napadlo: mal by si kandidovať na prezidenta a začal som sa úplne hystericky smiať." dodáva West. „Ak vyhrám voľby v roku 2020, bude to Božia vôľa." Chce kandidovať ako nezávislý kandidát, avšak je známy tým, že podporuje Donalda Trump. Nedávno uverejnil na sociálnych sieťach fotografiu v Trumpovej šiltovke so sloganom „Make America Great Again".

West tvrdí, že jeho slogan bude „Birthday Party", čo znamená v preklade „Narodeninová Oslava", pretože ak sa on stane prezidentom USA, bude to podľa jeho slov obrovsá narodeninová oslava pre všetkých Američanov. Slovo Party však v angličine označuje aj politickú stranu. Politický program nemá ešte premyslený a ani nevie akým smerom sa abude uberať jeho politika. Tvrdí, že všetko čo urobí bude „vôľa Božia". Netuší ako by sa mali v USA reformovať dane či armáda. Úplne priamo sa však vyjadruje proti potratom, proti trestu smrti a za zásadnú reformu policajného systému. Ako černošský prezident by sa tiež chcel venovať boju proti rasizmu v USA. 

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.