KDH POŠLE DO BRUSELU LIST, ŽE SME SCHOPNÍ ČERPAŤ EUROFONDY

Podľa slov predsedu KDH Milana Majerského pošle strana list v priebehu niekoľkých dní a dostanú ho aj médiá. Chcú ním ubezpečiť Brusel, že aj po zrušení špeciálnej prokuratúry je Slovensko právny štát.

Foto sita/jana birošová
Dátum 14.04.2024

Strana KDH pošle do Bruselu list, v ktorom bude informovať, že Slovensko je právnym štátom a je spôsobilé čerpať európske financie aj po zrušení špeciálnej prokuratúry, uviedol v relácii Na Telo na Markíze predseda hnutia Milan Majerský. List plánuje poslať tento týždeň a pošle ho aj médiám. KDH poslala návrh aj ministrovi životného prostredia Tomášovi Tarabovi. Týka sa civilnej ochrany a  upravil by podmienky, za ktorých sa môže povoliť odstrel medveďa. Majerský potvrdil, že KDH nepodporí ústavný zákon o odstrele medveďov z dielne koalície.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.