KOALIČNÍ POLITICI NEBUDÚ CHODIŤ DO DISKUSNÝCH RELÁCIÍ S IGOROM MATOVIČOM

„Keď herec nemá publikum, tak prestane hrať,“ povedal k Matovičovi Rudolf Huliak s tým, že líder bývalého hnutia OĽaNO prekáža aj opozičným stranám. Michal Šipoš zareagoval tvrdením, že sa tak deje preto, lebo sa koaliční politici Igora Matoviča boja.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 07.01.2024

Koalícia sa dohodla, že nebude chodiť do diskusných relácií s Igorom Matovičom. Poslanec Michal Šipoš tak zdôvodnil svoju účasť v relácii Na telo a jeho oponent Rudolf Huliak takúto dohodu potvrdil.

„Keď herec nemá publikum, tak prestane hrať,“ povedal k Matovičovi Huliak s tým, že líder bývalého hnutia OĽaNO prekáža aj opozičným stranám. Michal Šipoš zareagoval tvrdením, že sa tak deje preto, lebo sa koaliční politici Igora Matoviča boja.

Šipoš povedal, že sa v opozícii snažia ďalším stranám vychádzať v ústrety a odmieta, že by voči PS, KDH a SaS používali ostrú rétoriku, a preto ich na spoločné protesty nevolajú. „Nie je rétorika voči opozícii ostrá a netreba ju zmeniť?“ spýtal sa moderátor Michal Kovačič. „Je taká, aká je. Je pravdivá. Sme takí, akí sme. Keď sú urazení, je to ich problém,“ odpovedal Šipoš.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.