KOLLÁR: PÁR POLICAJNÝCH ÚRADNÍKOV DIKTUJE PREZIDENTKE A PREMIÉROVI, KTO MÁ BYŤ MINISTER VNÚTRA

„Po páde vlády by sme mali dať do zákona voľby do troch mesiacov,“ myslí si predseda hnutia Sme rodina a predseda parlamentu Boris Kollár v súvislosti so zlyhaním s migrantmi. „Sú to odborníci, teoretici. Je niečo iné mudrovať a teoretizovať, či písať skriptá.“ Pár policajných úradníkov podľa neho diktuje prezidentke a premiérovi, kto má byť minister vnútra. „Veď to je totálny chaos a rozvrat,“ vyhlásil.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 09.09.2023

Predseda hnutia Sme rodina a predseda parlamentu Boris Kollár v relácii televízie TA3 Téma k problematike migrantov hromadne prúdiacich na južné Slovensko vyhlásil, ze opäť zlyhal policajný zbor. Podľa neho treba chrániť všetky hranice a mosty, a tým sa vyšle signál prevádzačom, aby sem nechodili.

„Po páde vlády by sme mali dať do zákona voľby do troch mesiacov,“ myslí si Kollár v súvislosti so zlyhaním s migrantmi. „Sú to odborníci, teoretici. Je niečo iné mudrovať a teoretizovať, či písať skriptá. Keď sa stane takáto situácia, treba zasiahnuť, videli sme, že to už zlyháva,“ dodal šéf parlamentu.

Pár policajných úradníkov podľa neho diktuje prezidentke a premiérovi, kto má byť minister vnútra. „Veď to je totálny chaos a rozvrat - toto sú tí odborníci,“ vyhlásil. Kollár sa zhodol s šéfom Hlasu-SD Petrom Pellegrinim, že vedenie polície a prezidenta Štefana Hamrana treba po voľbách odvolať.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.