KOLLÁR: STRANY SAS A ZA ĽUDÍ SÚ HROZBOU PRE KOALÍCIU

Koaliční partneri si ako malé deti posielajú odkazy cez sociálne siete

Foto TASR/JAROSLAV NOVÁK
Dátum 25.04.2020

Iba mesiac od začiatku novej vládnej koalície sa splnili predpovede mnohých skeptikov. Boris Kollár sa stáva problémom vo vládnom zoskupení. Jeho návrh, aby do súdnej rady bola zvolená sudkyňa Alena Svetlovská, nepodporili dve koaličné strany, ale vďaka ĽS Naše Slovensko bola zvolená do tejto funkcie. Matovič sa mohol iba prizerať.

Týmito slovami začína komentár Pavla Urbana, uverejnený na spravodajskom portáli webnoviny.sk, ktorý poriadne zdvihol mandle predsedovi strany Sme rodina Borisovi Kollárovi. Autorovi odkázal, nech nevypisuje „grcáky“ a hoaxy a vyjadril sa aj k tomu, kto rozbíja koalíciu.

„Jediný, kto je normálny a drží dohodu je OĽaNO a Igor Matovič. Kto dohody porušuje a je hrozbou, je SaS a jeho poslanci, ktorí už avizujú nepodporenie programového vyhlásenia vlády. Toto autorovi tohto grcáku vôbec neprekáža, tak mu oznamujem, že náš klub sedemnástimi hlasmi PVV podporí! SaS nie!“ Vo svojom facebookovom statuse sa pustil aj do ďalšieho politického partnera Za ľudí. „Ďalej strana Za ľudí nedrží dohody a rovnako nezahlasovala za našu kandidátku Alenu Svetlovskú! Na koaličnej rade som to dopredu každému partnerovi oznámil, nikto mi to nevetoval! Nikto. Áno, ministerka nebola nadšená, snažila sa ma presvedčiť, ale ja som neustúpil. Tak to vzali na vedomie a vďaka tomu si mohla dať do PVV, že to v budúcnosti už nebudú sudcovia, inak by som to vetoval a nikdy by sa to do PVV nedostalo. Všetci o tom vedeli, a keď nadišiel deň hlasovania, tak ma zradili! Zradili ma moji koaliční partneri. Tak pán redaktor, nevypisujte tu grcáky a hanbite sa, lebo ste klamár a zavádzate ľudí. Kollár keď niečo povie, tak to dodrží! Keď niečo sľúbi, tak to splní a to sa teda nedá povedať o mojich dvoch koaličných partneroch,“ vyjadril sa na margo redaktora i strán SaS a Za ľudí predseda NR SR Boris Kollár.

Je úsmevné, ak voliči koaličného zlepenca čakali, že nám budú vládnuť dospelí a kultivovaní ľudia, ktorí sa medzi sebou dokážu dohodnúť. Namiesto toho stoja na čele Slovenska ľudia, ktorí si posielajú odkazy cez sociálne siete a o stabilite nemôže byť ani reči. 

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.