KOTLEBOVCI ZÚRIA: KTO PLATÍ INFOVOJNU?

Zástupcov strany ĽS Naše Slovensko rozčúlili tvrdenia, že v parlamente hlasovali proti právu na hotovosť.

Foto SITA/BRAnislav bibel
Dátum 17.06.2023

Alternatívne médium Infovojna informovalo svojich priaznivcov o tom, že kotlebovci hlasovali v parlamente proti právu na hotovosť. Zástupcovia strany to popierajú tvrdiac, že ich Infovojna najprv systematicky ignorovala a teraz ich očierňuje. 

„Päť rokov nás vôbec nepozýva do relácií, a keď nás spomenie, tak v dobrom fakt že nie,” hovorí Marián Kotleba naznačujúc, že Infovojna slúži len Smeru-SSD. „My, na rozdiel od Repliky, sme sa kúpiť nenechali!” pripomenul.

„Poslanci ĽS Naše Slovensko nielenže za zakotvenie práva používať hotovosť do Ústavy hlasovali, ale sami začiatkom tohto roku ešte tvrdší zákon na ochranu hotovosti predkladali,“ vysvetlil.

V tejto súvislosti vydal video aj poslanec NR SR Rastislav Schlosár. Vyvrátil tvrdenie, že by Kotlebovci hlasovali proti právu na hotovosť, išlo vraj o hlasovanie iba proti pozmeňovaciemu návrhu liberála Viskupiča, ktorý chcel prijímaný zákon zmierniť. Schlosár si zároveň kladie otázku, prečo alternatívne médium Infovojna šíri takéto nepravdy a pýta sa, kto ho platí a čo týmto sleduje. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.