LIPŠICOVI ĽUDIA ROZKLADAJÚ KOLLÁROVI STRANU ZVNÚTRA

Kollár má problémy lebo: je najproslovenskejší politik v súčasnej vláde, či sa nám to páči, alebo nie, je heterosexuál, kamaráti sa s Okamurom, Salvinim a Le Penovou, povedal, že bude chodiť na zahraničné cesty nielen na Západ, ale aj Moskvy.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 08.07.2020

Mediálny i politický pohon na Borisa Kollára, zdá sa, nekončí jeho diplomovou prácou, či s jeho „mladíckou nerozvážnosťou“. Doteraz nikomu neprekážala jeho minulosť či diplomová práca, v politike predsa nie je od včera. Sedel v NR SR aj v predchádzajúcom volebnom období a pre ten istý mainstream, ktorý ho teraz lynčuje, bol nezávadný človek. 

KDH, nie je vo vláde, ani v NR SR, ale je všade, je v OĽaNO, v Za ľudí a v Sme rodina, z KDH v živote nič dobré nevzišlo.

 

KDH hlasovalo proti vzniku Slovenskej republiky. 

 

ŠTÁTU NEMÔŽE PROSPIEVAŤ ŠTÁTNIK, KTORÝ HO NECHCEL!

Problém Borisa Kollára je úplne inde: je najproslovenskejší politik v súčasnej vláde, problém je, že je heterosexuál, problém je, že sa kamaráti s Okamurom, Salvinim a Le Penovou, problém je, že bude chodiť na zahraničné cesty nielen na Západ, ale aj do Moskvy, problém je, že sa viac správa „štátnicky“ ako premiér, problém je, že keď treba vezme lopatu a pomáha pri odstraňovaní škôd po záplavách, problém je, že v tichosti a súkromne ide na pohreb zavraždeného učiteľa, problém skrátka je, že sa správa tak, ako to cíti a to nevyhovuje mnohým odporcom Slovenskej republiky a reprezentantom slniečkárskej kaviarne. 

Kollárov problém je samotný poslanecký klub poskladaný z ľudí prepojených na KDH, ktoré napriek tomu, že nie je vo vláde ani v NR SR, je všade. Stačí si podrobnejšie pozrieť členov jednotlivých poslaneckých klubov v NR SR. Nájdete ich v OĽaNO, v Za ľudí a samozrejme v Sme rodina. A práve na tento „Taliban“ môže skôr či neskôr Boris Kollár doplatiť, pretože z KDH v živote nič dobré nevzišlo. Nakoniec, bola to strana, ktorá hlasovala proti vzniku Slovenskej republiky a predsa štátu nemôže prospievať štátnik, ktorý ho nechcel! Moje slová do istej miery pred pár dňami potvrdil aj bývalý reklamný mág Fedor Flašík, ktorý vo svojom FB statuse napísal: „Mám pocit, že Boris bude čeliť väčšiemu nebezpečenstvu vo vnútri strany (mimo jeho rodiny), ako od koaličných či opozičných strán. Robia na tom už dlho, no zatiaľ to bez Borisa nešlo,“ napísal Flašík.

Pravdou je, že hoci nevyhovuje Kollárova minulosť mnohým, nemajú na výber. Boris Kollár je lepší produkt ako Lipšic, Krajniak či Pčolinský. Títo chlapci nedokážu osloviť masy na rozdiel od Kollára, takže ho musia trpieť v strane, z ktorej by ho najradšej vyhodili, neuvedomujúc si, že keď skončí Kollár, skončia po voľbách aj oni, ak sa zasa veční prebehlíci nevotrú do strany, ktorá má volebný potenciál a budú ju pekne pomaličky rozkladať zvnútra.

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČ KRYJE LIPŠICOVE A HAŠČÁKOVE GORILY

V prezídiu Fondu národného majetku si vytvoril Jaroslav Hačšák akčný tím, ktorý mal prehlasovať „Vilagiho otrokov“, dnes majú mnohí z nich významné posty pod krytím vlády Igora Matoviča 

Na jeseň roku 2012 zakladá Daniel Lipšic spolu s Janou Žitňanskou (dnes poslankyňa NR SR a podpredsedníčkou Kiskovej strany Za ľudí), nevestou bývalej ministersky spravodlivosti Lucie Žitňanskej, novú politickú stranu NOVA. Strana ako samostatný prvok na čele s Danielom Lipšicom bola zlý produkt a tak sa pridáva k Matovičovmu štvorčlennému hnutiu OĽaNO (rok 2015). Neskôr Daniel Lipšic zastupoval Igora Matoviča vo veci daňových podvodov.

Na konci roka 2015 vzniká strana Sme rodina, v ktorej sa objavujú Peter Pčolinský a Milan Krajniak.

Milan Krajniak z KDH - bývalý poradca ministra vnútra Daniela Lipšica (KDH), musel zo svojej pozície odísť, keďže sa jeho meno nachádzalo v spise Gorila. Dnes je ministrom práce a rodiny v Matovičovej vláde. Krajniak bol v rokoch 2003-2006 členom prezídia Fondu národného majetku a členom tzv. päťky, ktorú riadil Jaroslav Haščák. Päťka mala pri hlasovaniach prehlasovať „Vilagiho otrokov“.

Daniel Lipšic z KDH - podľa premiéra Igora Matoviča je výborným kandidátom na post generálneho prokurátora. Bol ministrom spravodlivosti SR a podpredsedom vlády SR v období (16. 10. - 8. 2. 2006) počas vplyvu „GORÍL“. Počas jeho ministrovania na Ministerstve vnútra SR v roku 2012 a po prepuknutí kauzy Gorila tvrdil, že bude kauzu, v ktorej bola jeho domovská strana KDH namočená až po uši, razante vyšetrovať, no vyšetrovací skutok sa nestal.

Vladimír Pčolinský - nový riaditeľ SIS menovaný súčasnou vládou Igora Matoviča. Ide o syna Marcely Pčolinskej, zakladajúcej členky KDH. Vladimír Pčolinský bol generálnym riaditeľom ministra vnútra Daniela Lipšica. Neskôr bol hospodárom strany Sme rodina, na post riaditeľa SIS ho nominovala Kollárova strana Sme rodina. Je bratom poslanca NR SR Petra Pčolinského.

Viac sa dozviete na videu, ktoré sme si všimli na YOUTUBE:

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.