MARČEK ZORGANIZOVAL PROTEST PROTI SKORUMPOVANÝM MÉDIÁM

VIDEO: Vo štvrtok 8. februára sa na Hodžovom námestí v Bratislave uskutočnilo zhromaždenie občanov s názvom Skorumpované médiá na Slovensku. Organizátorom bol Peter Marček a priatelia. Okrem Petra Marčeka na ňom vystúpil napríklad aj Ján Čarnogurský, ale aj Jozef Prokeš.

Foto TASR/JAKUB KOTIAN
Dátum 12.02.2024

Vo štvrtok 8. februára o 17.30 hod. sa na Hodžovom námestí v Bratislave uskutočnilo zhromaždenie občanov s názvom Skorumpované médiá na Slovensku. Organizátorom bol Peter Marček (zakladateľ politického hnutia Jednotní Slovania) a priatelia. Okrem Petra Marčeka na ňom vystúpil napríklad aj Ján Čarnogurský, ale aj Jozef Prokeš či spoluzakladateľ hnutia Jednotní Slovania Štefan Aster.

Exposlanec NR SR Peter Marček, zakladateľ hnutia Jednotní Slovania pre neČT24 uviedol, že podľa neho môže hnutie spojiť odlišné slovanské národy. Hnutie by malo podporovať vystúpenie Slovenska z NATO a vstúpiť do zoskupenia BRICS. Podľa Petra Marčeka je NATO agresívny vojenský pakt. „Je to vojenský nástroj, ktorý projektuje politický, hospodársky a ekonomický rozklad, ovládnutie a podmanenie sveta. K prioritám pre prežitie slovenského národa preto patrí vystúpenie zo Severoatlantickej aliancie. Neutralita je prirodzená ochrana Slovenskej republiky, jej bezpečnosti, suverenity, štátnosti a identity. Zastavíme vývoz slovenského vojenského materiálu a zastavíme vojenské transporty iných krajín a subjektov na Ukrajinu,“ povedal Peter Marček. Zároveň uviedol, že SR by mala vstúpiť do zoskupenia BRICS. „Podmienky BRICS-u sú postavené na politickej, hospodárskej a ekonomickej spolupráci. Model NATO a EÚ zlyhal,“ skonštatoval zakladateľ hnutia Jednotní Slovania Peter Marček. 

VIDEO ZO ZHROMAŽDENIA SI MÔŽETE POZRIEŤ TU:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.