MATOVIČ POTREBUJE DOUČOVANIE ZO ZEMEPISU

AKTUALIZOVANÉ: Igor Matovič už vlajočku vymenil a "chlapsky" vymazal všetky komentáre, ktoré upozorňovali na jeho predchádzajúcu chybu

Premiér SR sa na Facebooku opäť strápnil, pomýlil si vlajky Poľska a Chorvátska

Foto tasr
Dátum 04.07.2020

Po nedávnom prešľape premiéra Igora Matoviča, kedy si vo svojom statuse na Facebooku pomýlil vlajku Maďarska a vlajkou Tadžikistanu, sa situácia opakuje. Na Facebook pridal fotku s novou ministerkou a jeho niekdajšou spolustraníčkou Veronikou Remišovou, ktorá pred voľbami prebehla k Andrejovi Kiskovi a stala sa poprednou členkou strany Za ľudí. Očividne jej už odpustil, keďže sa družnou fotkou s ňou rozhodol pochváliť, opäť ho však zradila geografia a namiesto vlajky Poľska vložil k statusu vlajku Chorvátska. Je však možné, že premiér má len nepochopený zmysel pre humor, rád číta rozhorčené komentáre pod svojimi príspevkami a nesprávne vlajky vyberá náročky.

Ľudia upozorňujú na vymazané komentáre pod diskusiou, v ktorých premiéra upozorňovali na chybu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.