MATOVIČA STÁLE PODPORUJE 22 PERCENT SLOVÁKOV

Kiskova strana Za ľudí by skončila pred bránami parlamentu, presne tak ako KDH, SNS, či Harabinova Vlasť, ktorá má 0,9 percenta. 

Foto TASR
Dátum 29.07.2020

Osem politických strán by sa dostalo do parlamentu na čele s hnutím Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO). Kauzy, ktoré má na krku Igor Matovič za štyri mesiace vládnutia so stranou vôbec nezamávali. Naďalej má  takmer 22 percent, uvádza to agentúra Polis, ktorá vykonala prieskum pre TV JOJ.

Strana HLAS Petra Pellegriniho by mala 15,5 percenta a na treťom mieste by skončila SaS s 9, 2 percentami. Štvrté miesto patrí SMER-u s 8,8 percentami. Kauza diplomovej práce Borisa Kollára sa vôbec nepodpísala ani pod preferencie Sme rodina a patrí jej 8, 2 percenta. Kotlebovci majú rovných 8 percent a do parlamentu by sa dostali aj progresívci PS s 6,8 percentami a aj Maďarská komunitná spolupatričnosť s 5,5 percentami.

Kiskova strana Za ľudí by skončila pred bránami parlamentu, presne tak ako KDH, SNS, či Harabinova Vlasť, ktorá má 0,9 percenta. 

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.