MAYEROVÁ: TRIEŠTENIE NIE JE CESTA!

Lenka Mayerová, šéfredaktorka Extra plus: Hoci je Smer-SSD na očiach verejnosti každý deň, zatiaľ nesľubuje nič, len žiada, aby sa zastavilo zdražovanie potravín či energií, riešili sa hypotekárne úvery a zastavilo sa dodávanie zbraní na Ukrajinu. Štátnik Robert Fico na tlačových besedách vyzýva na koniec chaosu a volá po návrate k stabilite a profesionálnemu riadeniu štátu.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 02.07.2023

Na slovenskej politickej scéne sa naozaj zvolebnieva, cítiť to na každom kroku, pretože celé Slovensko je doslova oblepené rôznymi predvolebnými sľubmi, z ktorých nakoniec aj tak nikto nič nesplní. Matovič už raz oklamal celé Slovensko a isto to dokáže opätovne, nájde sa minimálne sedem percent dezorientovaných občanov, ktorí mu opätovne nabehnú na vidly. Sulík oznamuje, že mení hru. Kollár vraj všetko, čo sľúbil, aj splnil. Tak to určitééé – najmä matkám svojich detí, lebo veď on je normálny a „nefacká“ ženy. Progresívci sľubujú dôstojnú budúcnosť pre všetkých, ale zabudli dodať, že len v tom prípade, ak nebudete mať svoj vlastný názor a budete pritakávať tej ich zvrátenej ideológii. Pellegrini chce Slovensko dostať na správnu cestu, no nevedno na akú. Na liberálno-progresívnu či sociálno-demokratickú? Uhríkova Republika vraj uprace tento bordel, lebo už je úplne antifašistická napriek tomu, že Matovič v RTVS povedal, že Kotleba je odsúdený za to, čo vymyslel Uhrík.

ROMAN STOPKA: PSN DÁVA VOĽNÚ RUKU

 

Roman Stopka, predseda politickej strany Práca slovenského národa (PSN): Svojim priaznivcom a voličom odporúčame odovzdať svoj hlas v nadchádzajúcich parlamentných voľbách stranám, ktoré sa programovo najviac približujú k programu PSN.

Hoci je Smer-SSD na očiach verejnosti každý deň, zatiaľ nesľubuje nič, len žiada, aby sa zastavilo zdražovanie potravín či energií, riešili sa hypotekárne úvery a zastavilo sa dodávanie zbraní na Ukrajinu. Štátnik Robert Fico na tlačových besedách vyzýva na koniec chaosu a volá po návrate k stabilite a profesionálnemu riadeniu štátu. V ostatných týždňoch som precestovala celú našu vlasť a nemohla som si nevšimnúť aj bilbordy „zjednocovateľa“ národných síl, ktorý hovorí, že spájanie je cesta. Mimochodom, o spájaním sme sa už napočúvali toho dosť, aj z jeho úst. Realita je však taká, že SNS sa ani zďaleka nepodarilo spojiť všetky pronárodné strany a osobnosti už vôbec nie.

Hoci som bola tou, ktorá vyzvala na zjednotenie, musím po šiestich mesiacoch skonštatovať, že na Slovensku nie je možné spojiť tých, ktorí sa tu bijú do pŕs, ako im leží osud Slovenskej republiky na srdci. Omyl, im leží na srdci vlastné blaho. Nerozumiem, načo mnohí vypisujú statusy a zverejňujú videá na sociálnych sieťach či YouTube, posielajú množstvo e-mailov a riešia tam všetky svetové i domáce problémy, a keď príde na lámanie chleba, tak zdupkajú. Nerozumiem, prečo sa niekdajšia slovenská elita stretáva v malých zoskupeniach a tvári sa, že pripravuje víziu pre budúcnosť Slovenska. Pritom, keď ich oslovíte, aby pridali ruku k dielu, tak nájdu všakovaké výhovorky, prečo sa to nedá a Slovensko nechajú napospas liberálnym fašistom, ktorí nakoniec túto republiku zlikvidujú. Toto ste chceli, vy národne orientovaná inteligencia? Fakt vám robí dobre pozerať sa, ako nám zaoceánski žraloci berú vlastný štát spod zadku? Oslovila som množstvo osobností z celého Slovenska, ktorí majú možnosť niečo dobré urobiť, odovzdať svoje skúsenosti, ale aj postaviť sa do prvej línie a zabojovať o návrat našej suverenity i zvrchovanosť. Som však šokovaná z ich laxnosti k vlastnému štátu. A mnohí z nich naďalej prispievajú k triešteniu národných, kresťanských i sociálnych síl. Nevedno, či to robia z nevedomosti, alebo vedome. Nakoniec odovzdané kandidátne listiny hovoria za všetko. K spájaniu síl v podstate neprišlo, ale deštrukcia je na vzostupe.

Múdri nech nás učia! Svätí nech sa za nás modlia!

Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard

Preto oceňujem rozvážne gesto politickej strany Práce slovenského národa, že PSN sa na parlamentnom súboji nezúčastní. Tento krok je hodný uznania, pretože sociálne i národne orientovaný volič nebude mať dilemu, koho voliť. A tak odovzdá svoj hlas v nastávajúcich voľbách štátnikovi, ktorý nás prevedie ťažkými časmi, ktoré máme pred sebou. Strom poznáš po ovocí a chlapa podľa skutkov. Predseda PSN Roman Stopka tak svojím prezieravým konaním ukázal, že trieštenie nie je cesta.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.