MICHELKO: DANKO SA MOŽNO VZDÁ KANDIDATÚRY

Poslanec Roman Michelko nevylučuje, že šéf Slovenskej národnej strany a podpredseda parlamentu Andrej Danko sa vzdá kandidatúry na post prezidenta ešte pred prvým kolom. Ja nevylučujem túto možnosť, že skrátka nepôjde do poslednej míle, ale, že v nejaký čas - týždeň, desať dní pred voľbami - sa povie, nebudeme treštiť sily a odporučíme iného kandidáta, uviedol Michelko. 

Foto SITA/MILAN ILLÍK
Dátum 12.02.2024

Poslanec Roman Michelko (klub SNS) nevylučuje, že šéf Slovenskej národnej strany (SNS) a podpredseda parlamentu Andrej Danko sa vzdá kandidatúry na post prezidenta ešte pred prvým kolom volieb. Povedal to dnes v diskusnej relácii televízie Markíza Na telo.

„Ja nevylučujem túto možnosť, že skrátka nepôjde do poslednej míle, ale, že v nejaký čas - týždeň, desať dní pred voľbami - sa povie, nebudeme treštiť tieto sily (národniarske, pozn. SITA) a odporučíme iného kandidáta,“ uviedol Michelko. Pokiaľ ide o prípadnú podporu občianskeho kandidáta Štefana Harabina, SNS s ním má podľa Michelka „pakt o neútočení“. „Uvidíme, aké budú prieskumy,“ dodal Michelko.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.