NEOLIBERÁLNE MANIPULÁCIE

Nepremyslená, hlúpa a zbytočná legislatívna smršť sa z parlamentu presunula na bilbordy. Bývalý predajca a propagátor vodky, náboženský fanatik a kazateľ Eduard Heger, ktorý sa v roku 2022 ešte v tričku OĽaNO stal predsedom vlády, teraz v lete 2023 na veľkoplošnej fotografii akoby zhora škrtil nejakú starenku v klobúku, tvrdiac, že Demokrati spájajú!

Foto SITA/MARTIN MEDŇANSKÝ
Dátum 05.08.2023

„Tento spôsob leta zdá sa mi značne nešťastný“..., spomenul som si cez prázdniny na slávnu vetu z kultového českého filmu z roku 1967 Rozmarné léto. V role majiteľa už upadajúcich a ľudoprázdnych riečnych kúpeľov na brehu Orše Antonína Důru ju vyslovil neopakovateľný Rudolf Hrušínský. Počasie nestále, slnečný kúpeľ striedajú časté prehánky... V celotelových pásikových plavkách, po krk ponorený do lenivého toku a s dymiacou cigarou v ústach, trpí pán Důra núdzou o zákazníkov. To naše Slovensko teraz, naopak – trpí letnou nadúrodou predvolebných bilbordov. Nepremyslená, hlúpa a zbytočná legislatívna smršť sa z parlamentu presunula do horúceho exteriéru.

Keďže hlavný organizátor festivalu Pohoda Michal Kaščák sa hneď v úvode tlačovej besedy konkrétne odvolával na historickú reminiscenciu s predvolebným obdobím v roku 1989, keď mimovládky za pomoci Sorosových miliónov dokázali poraziť Vladimíra Mečiara, niet pochýb o nasmerovaní, cieľoch, úlohách i podpore v súčasnom predvolebnom boji.

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.