ŠTEFAN NIŽŇANSKÝ/EXTRA PLUS

NAĎ DO ŽELIEZ!

Dátum 13.06.2024

Provokácia vojnového štváča Jaroslava Naďa, ktorý zbavil slovenskú armádu všetkej výzbroje v prospech Ukrajiny, podnietila k reakcii aj ďalších politikov u nás. Poslanec NR SR Ján Mažgút (Smer-SSD) aj exposlanec György Gyimesi (Aliancia) podali trestné oznámenia. Gyimesi v stanovisku uviedol: „Exminister vojny Naď a bojovná amazonka Černochová sú, akoby ich jedna mater mala. Asi preto si Černochová skrachovaného exministra z politickej ulice adoptovala na svoje ministerstvo, kde jej vraj radí.

KORČOK STRATIL MASKOVACIE OKULIARE - TOTO VÁM NEZABUDNEM!

Dátum 07.04.2024

O budúcej hlave štátu bolo rozhodnuté po zverejnení predbežných výsledkov a „potkany“ šoubiznisu, s labužníkmi bezplatného prezidentského cateringu, už z paluby stroskotaného proamerického korábu ušli... Ój, aký to rozdiel oproti prvému kolu, keď sa pred objektívy kamier vystrkovali  zombíci politického záhrobia: Mikuláš Dzurinda, František Mikloško, Milan Kňažko, Emília Vášáryová, či desiatky umelcov i „umelcov“ ... Ivan Korčok má od športovca, politika ale najmä od štátnika rovnako ďaleko, ako slovenskí mainstreamoví novinári od žurnalistiky aj od pravdy.  

BOJ O RTVS

Dátum 06.04.2024

Progresívne Slovensko: „Vláda chce ovládnuť RTVS a šíriť propagandu, je to útok na nezávislosť médií!“ SaS: „Vláda chce ovládnuť RTVS, zmeny sú škodlivé pre slobodu slova a demokraciu!“ KDH: „Navrhované zmeny v telerozhlase z neho vytvárajú spolitizované štátne médium!“ Remišová: „RTVS má byť novou slúžkou vládnej moci!“

DAG DANIŠ: MÉDIÁ SÚ ZBRAŇ A NOVINÁRI SÚ VOJAKMI HYBRIDNEJ VOJNY

Dátum 01.04.2024

Michal Teplica, generálny riaditeľ News and Media Holding: Malá extrémistická mediálna menšina si uzurpovala právo strážcu morálky. Denník N a jeho ideologickí spojenci nie sú takí mienkotvorní, ako sa tvária. Možno aj to je dôvod, prečo sa v poslednom období táto mediálna menšina rozhodla hlasnejšie si uzurpovať právo strážcu mediálnej morálky či kvality. Nešírim a odmietam stupňujúcu sa radikalizáciu a deľbu nielen médií, ale aj celej spoločnosti na ‚čiernychʻ a ‚bielychʻ.

VEREJNOPRÁVNE MÉDIÁ PROGRESIVISTICKY BOJUJÚ PROTI VLÁDE

Dátum 31.03.2024

V RTVS bude musieť prísť k náprave, veď nie je normálnym stav, aby verejnoprávne médiá otvorene progresivisticky bojovali proti vláde, ktorá ich „zásluhou“ liberálnej SaS priamo financuje. Vyváženosť v diskusných reláciách a účasť názorových oponentov i princíp „vždy dať možnosť vyjadreniu aj druhej strane“ považuje Dag Daniš za úplnú samozrejmosť, ak sa má obnoviť dôvera verejnosti v mainstreamové médiá, ktoré na celej čiare zlyhali v celom rade závažných kampaní od vraždy novinára Kuciaka cez covidovú pandémiu, vojnu na Ukrajine i v Pásme Gazy.

CHCEME MIER A PREZIDENTA, KTORÝ NEBUDE LEŠTIŤ KĽUČKY ZBROJÁRSKYCH LAKOMCOV

Dátum 30.03.2024

Peter Pellegrini, kandidát na prezidenta SR, predseda NR SR a predseda Hlasu-SD: Pevne verím, že ak v druhom kole dáme sily dokopy všetci, ktorí si želáme suverénne hrdé Slovensko, môžeme zvíťaziť.

BOJ O RTVS A ŤAŽENIE PROTI FICOVI

Dátum 18.03.2024

VIDEO: Štefan Nižňanský bývalý riaditeľ STV a publicista Extra plus: Agresívni a bezohľadní progresívci, vnucujúci všetkým militantný neoliberálny názor a pochybné hodnoty​. Pobavila ma hysterická reakcia slovenských progresívcov, ktorí svojimi verejnými vyjadreniami z obáv „o slobodu prejavu“ potvrdili, že dovtedy bola Markíza (spolu s denníkmi N a SME i s Aktualitami.sk) ich silnou zbraňou vo „svätom“ križiackom ťažení proti Ficovi, Dankovi a Pellegrinimu.

NEPLAČ, „UJO“ KORČOK!

Dátum 17.03.2024

Aby v jednom stand-upe dokázal niekto urobiť bezplatnú miliónovú reklamu súkromnému mesačníku a na strane druhej urobil z jeho majiteľa terč nenávisti a útokov, to nedokázal ani trnavský Borat! Takýto hysterický panáčik predsa nemôže viesť štát! Načo ste liezli do kampane, ak nedokáže zniesť nastavenie zrkadla?

KANDIDÁTSKA JEDENÁSTKA

Dátum 12.03.2024

Je pravdepodobné, že budeme svedkami mediálnych i spravodajských hier. Veď prečo inak by sa hlásili potrimiskári s preferenciami nižšími ako ranné marcové teploty? Rozbíjať jednotu blokov, vydierať, predávať či vymieňať svoje „isté“ hlasy za väčšie alebo menšie trafiky. 

ČESI UŽ MOBILIZUJÚ?

Dátum 28.02.2024

Volodymyr Zelenskyj sa preslávil v roku 2015 komediálnym seriálom Sluha národa, ktorý sa z kín a televízie rozšíril do tragikomickej celosvetovej každodennosti. Prezidentský kandidát Ivan Korčok si titul pre svoju životnú filmovú rolu ešte len vyberá. Do Grasalkovičovho paláca presiakli informácie, že si vraj vyberá už len z dvoch možností: „Sluha Bieleho domu“ alebo „Obsluhoval som zeleného mužíčka“.

Stránky