ŠTEFAN NIŽŇANSKÝ/EXTRA PLUS

MATOVIČOVA VLÁDA STRATILA LEGITIMITU

Dátum 23.11.2020

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Establishment, ktorý svojich pokojne protestujúcich občanov označuje za extrémistov alebo fašistov, nadáva im do opíc či luzy, vyhráža sa tvrdými zákrokmi ozbrojených zložiek, kriminalizuje a varovne sľubuje pokuty aj odvetu represívnych zložiek, stratil legitimitu. Hoc jeho vláda a moc vzišla z riadnych parlamentných volieb.

MENGELEHO UČNI

Dátum 19.09.2020

Ak niekto spochybňuje šialenstvo okolo pandémie, dostane nálepku konšpirátora. Igor Bukovský, Vladimír Malec, Janek Ledecký, Lucie Bílá, Andrea Bocelli, Madonna, Marat Safin, či Novak Djokovič nehrajú hru farmaceutického priemyslu. 

TURISTIKA V ZBOJNÍCKYCH TRADÍCIÁCH?

Dátum 31.08.2020

Prieskum agentúry Focus uvádza, že tento rok sa rozhodlo absolvovať letnú dovolenku ako my až 26 percent Slovákov. Najčastejším spôsobom sú turistika s výletmi do hôr (41 percent).

POPOLUŠKA VRHÁ TIEŇ LEN NA SMETISKO

Dátum 13.08.2020

Zvýšený počet dám, žien, ženušiek, manekýnok i pobehlíc vo verejnom živote prináša nebývalú súťaž o vzbudenie pozornosti či o presadenie sa v šoubiznise.

ČAPUTOVEJ HVIEZDNA CHVÍĽA

Dátum 15.06.2020

Ak by sa na sedem rokov stal siedmym generálnym prokurátorom SR Daniel Lipšic, Čaputovej by mohol prezidentský mandát predĺžiť o ďalšie roky. Dobrá voľba, nie? Taká obyčajná – za slušné Slovensko!

ČO PREZIDENTKA ČAPUTOVÁ ZAMLČALA!

Dátum 06.06.2020

Cestu k prijatiu „Lex Lipšic“ môže zahatať už len Harabin, napríklad oznámením, že sa ako sudca bude (po zmene zákona) uchádzať vo verejnom konkurze o post generálneho prokurátora.

Z NAŠICH DANÍ PLATÍME LIBERÁLNU PROPAGANDU

Dátum 28.05.2020

Kým iní umelci žobrali peniaze od štátu, tak politička a producentka v jednom Zora Jaurová z Progresívneho Slovenska získala 621 800 eur z Audiovizuálneho fondu a 180-tisíc eur z RTVS

OBYČAJNÝ MATOVIČ SLÚŽI PENTE A VEĽKÝM HRÁČOM

Dátum 12.05.2020

Najmajetnejší členovia oligarchickej smotánky vo svojich motivačných vystúpeniach tvrdia, že: „Nič neupokojuje myseľ tak, ako to dokážu veľké zisky dosiahnuté bez väčšej námahy.

MATOVIČOVA VLÁDA BEZ HANBY PODPORUJE KORUPCIU a PENTU

Dátum 07.05.2020

Predvolebné sľuby súčasnej koalície i záväzky z Programového vyhlásenia koronovanej Matovičovej vlády sa už v máji rozplývajú ako dymové signály unášané vetrom k zachmúrenému, urazenému aj porazenému Sediacemu býkovi z Popradu

PROGRAM SVEDKOV MATOVIČOVÝCH

Dátum 30.04.2020

Spletenec spolupáchateľov možno pre biznis bánk a finančných žralokov vydrží celé štvorročné funkčné obdobie

Stránky