ŠTEFAN NIŽŇANSKÝ/EXTRA PLUS

DÚHOVÁ PREZIDENTKA

Dátum 03.09.2022

Zuzana Čaputová sa považuje za ekologickú aktivistku, ale na osvetlenie Grasalkovičovho paláca míňa milióny

PO(S)TUPNÁ LIKVIDÁCIA ŠTÁTNOSTI

Dátum 01.07.2022

Slovensko je nielen v klinickej smrti demokracie, ale aj v protokolárnej mizérii.

SLOVENSKÁ ČIERNA DIERA

Dátum 16.04.2022

Kanadský pedagóg, filozof a teoretik komunikácie Marshall McLuhan už v 70. rokoch minulého storočia vizionársky predvídal: „Tretia svetová vojna bude gerilovou informačnou vojnou.“

MIER JE LEN SLOVO

Dátum 14.04.2022

Príčiny a dôsledky vojnového konfliktu preskúmajú aj zhodnotia dejiny,nevynechajúc osobnosť, pôsobenie, úlohu a dejinný význam ukrajinského vojnového prezidenta Zelenského.

HEGEROVA POTUPA

Dátum 13.04.2022

Zuzana Čaputová, Boris Kollár, ale aj Jaroslav Naď či Ivan Korčok plnia na samitoch len úlohu poštárov.

BIDEN PRED 23 ROKMI NAVRHOL BOMBARDOVANIE BELEHRADU

Dátum 24.03.2022

V roku 1999 vtedajší senátor Joe Biden ešte so žltými vlasmi na hlave v Capitole chváli, že to bol práve on, kto navrhol poslať amerických pilotov, že to bol on, kto navrhol bombardovanie Belehradu, že to bol práve on, kto navrhol ničiť mosty a zásobníky paliva, že práve on navrhol špeciálnu operáciu s názvom ´Spojenecká sila´.

KTO VIE, KDE KONČÍ ZHABANÝ MAJETOK RUSKÝCH OLIGARCHOV?

Dátum 13.03.2022

Štefan Nižňanský: Siahajú na majetok ruských oligarchov v zahraničných bankách po celom svete. Bez súdov, bez rozsudku, iba tak – z politického rozhodnutia! Vie dnes niekto odhadnúť, kde a ako sa to skončí, kam až svet zavedie temná dynamika ľudí, ktorí teraz svet riadia...? Bohatí siahajú na majetok ešte bohatších, kradnú, „znárodňujú“ a chudoba sveta sa na to nemo prizerá.

VZNIKLA CHARTA 2022, CHCE BOJOVAŤ PROTI CENZÚRE

Dátum 12.03.2022

Štefan Nižňanský: Aj my na Slovensku vieme svoje a každodenne cítime škrtenie liberálneho obojka na našich hrdlách a rastúci prítlak čiernej čižmy na prstoch, pokúšajúcich sa písať pravdu... Štát a hlasovací valec štvorkoalície v NR SR zaviedli cenzúru s názvom „blokovanie“, z peny prenasledovania za odlišný názor sa opäť zrodila autocenzúra.

NIŽŇANSKÝ: ZLOČIN PROTI MIERU

Dátum 24.02.2022

Štefan Nižňanský: V tejto situácii nie je namieste naťahovanie trakov – ani pruhovaných s hviezdami, ani tých červených... Treba si zachovať chladnú hlavu, povestný „zdravý sedliacky rozum“ a veľmi pozorne triediť a rozlišovať informácie. 

POLITICI SI CHCELI NA ÚSPECHU HOKEJISTOV PRIHRIAŤ EGÁ

Dátum 23.02.2022

Toľko nás Matovičova lumpen štvorkoalícia počas dvoch rokov pandémie očkovala nenávisťou, tak arogantne ničila šport a masovú telovýchovu, až sme v roku 2022 nadobudli už aj kolektívnu imunitu svornosti. Osobne mi je sympatické, že sa športovci nehrnuli na stretnutia s politikmi a uprednostnili radšej radostné vzdušné objatie a pohľad zoči-voči s fanúšikmi.

Stránky