NIE ISLAMIZÁCII EURÓPY

Poriadok sveta bol v podstate taký istý v časoch, keď žil Ježiš, aký je aj dnes. Ani kresťanstvo nezmenilo jeho princípy iba zmäkčilo jeho prejavy. Medzi svetom a Ježišom je večný boj, pretože to, čo chce Ježiš je v priamom protiklade s tým, čo chce svet. Jedinou príčinou boja a vojen je moc, uznanie, bohatstvo malej skupiny ľudí na úkor más. Civilizované národy nevyvolávajú vojny, pretože si uvedomujú, že tie prinášajú utrpenie, strach, rabovanie a zabíjanie. Európa žije 70 rokov v mieri. Zdá sa, že mocným tohto sveta práve mierový stav nevyhovuje a potrebuje ju zničiť.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 01.07.2015

Idú na to veľmi elegantne – v záujme falošnej solidarity europoslanci schválili nezmyselnú povinnosť príjmať utečencov, ktorí sú dôsledkom vojenských konfliktov v Iraku, Lýbii, Sýriii a v afrických štátoch. V prípade masívneho prílevu afrických migrantov však nemôžeme hovoriť o civilizovanom obyvateľstve a reči o tom, že migrantov na Slovensku potrebujeme, aby na nás vymierajúcich Slovákov pracovali, sú absolútnym nezmyslom. Ide o ľudí, ktorí nepochádzajú z Európy, nie sú pre nás civilizačne príbuzní, neovládajú európske jazyky a nemajú pracovné návyky. Pre náš pracovný trh nebudú prínosom, ale záťažou. Nehovoriac o tom, že pre Európu môžu do budúcnosti znamenať bezpečnostné riziko, pretože ide o úplne inú kultúru a náboženstvo. Moslimskí extrémisti z Islamského štátu bez váhania v priamom prenose stínajú hlavy kresťanom – mužom, ženám i deťom. Pre nich je to akoby zabíjali sliepku. A svet sa na to len pozerá a zrazu sa čuduje, prečo my v Európe (Slovensko, Česko, Poľsko a Maďarsko) nechceme príjmať imigrantov.  Konzervatívni Briti, Íri a Dáni, boli oveľa prezieravejší a v národno-štátnom záujme si v prestihu vyrokovali výnimky a tak sa rozhodnutia únie o utečencoch na nich nevzťahujú. Prekvapujúce je, že desať slovenských poslancov z trinástich hlasovalo v Európskom parlamente za systém povinných kvót pri prerozdeľovaní utečencov. Preto by bolo veľmi dobré odporučiť im, nech si každý z nich vezme k sebe domov zopár utečencov – nech ich integruje do spoločnosti, nech im platí vzdelanie a nesie za nich zodpovednosť. Na Slovensku žije podľa posledných štatistík takmer sedemstotisíc obyvateľov na hranici. Dvadsaťpäť rokov od zmeny “režimu” sa tu nevieme vysporiadať s polmiliónovou rómskou menšinou, ktorá našťastie neznamená hrozbu terorizmu, oni sú len “neprispôsobiví”. Skúsenosti zo Švédska a z Nemecka dokazujú, že africkí utečenci spravidla celé roky nepracujú a zneužívajú sociálny systém. Iste im je cudzia myšlienka, že nič tak nezušľachťuje človeka ako práca. Bez práce si nemôže človek zachovať svoju ľudskú dôstojnosť. Dánsky psychológ Nicolai Sennels, ktorý liečil moslimských delikventov v kodaňských väzniciach vyzýva štáty EÚ, aby zatvorili hranice a chránili svoje ženy. Ako hovorí, sledoval “požieranie” svojho nádherného mesta ľuďmi vyznávajúcimi ideológiu, ktorá núti človeka k násiliu. Vo Francúzsku a Taliansku už musí armáda chrániť majoritných obyvateľov pred islamským terorizmom. A preto my, čo chceme zachovať civilizovaný, dôstojný a kresťanský starý kontinent sa musíme zjednotiť a povedať jasné nie islamizácii Európy! Svet nebude mocný do konca, ale bude porazený.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.