NIE STE PANI PREZIDENTKA, ABY SME VÁS OCHRAŇOVALI, POVEDALI POLICAJTI MATKE DVOCH DETÍ, KTORÚ ZAVRAŽDIL CHORÝ MUŽ

Vo štvrtok prišla rukou psychicky chorého muža o život matka dvoch detí. Polícia jej sťažnosti dva roky ignorovala a nedokázala jej pomôcť.

Foto pexels/ilUSTRAČNÉ FOTO
Dátum 01.07.2023

Vo štvrtok Slovenskom otriasla vražda mladej ženy, dvojnásobnej matky, ktorú ráno cestou do práce rozsekal mačetou nepríčetný muž. Udalosť sa stala v Dubnici nad Váhom. Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry deň na to obvinil vraha - Jána M. zo spáchania obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy. Vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony nie je možné poskytnúť bližšie informácie. Bližšie informácie poskytla sestra zavraždenej, ktorá tvrdí, že muž obťažoval jej sestru dva roky a polícia proti tomu nevedela efektívne zasiahnuť. Vyšetrovateľ sa im mal dokonca smiať.

„Včera jeden psychopat, brutálne zavraždil moju sestru keď šla ráno do práce. Trápil ju a moju rodinu viac ako dva roky. Dvaja krásni, šikovní a slušní chlapci prišli o maminku.  Švagor prišiel o manželku. Moji rodičia prišli o dcéru. Ja som prišla o sestru. Slovensko prišlo o slušného občana. Prečo? Lebo polícia, ktorá má pomáhať a chrániť, nepomáha a nechráni. Niektorí príslušníci policajného zboru si neplnia svoje povinnosti,“ napísala sestra zavraždenej ženy na Facebooku.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.