OBDARENÝ BORIS KOLLÁR

Anna Belousovová: Chlap, ktorý sa dá poskladať na svoje „potechy“ občanom je obyčajný vyčúraný chrapúň.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 02.05.2020

Pred pár dňami pluska.sk informovala, že niekdajšia milenka predsedu NR SR a Sme rodina Borisa Kollára Natália Tóthová sa stane asistentkou poslanca NR SR za Sme rodina Jaroslava Karahuta, s platom 2.949 eur mesačne. 

Budúca asistentka Natália Tóthová je vraj veľmi šikovná a pracovitá, no a zjavne má nielen fyzické prednosti, ale aj dar reči, keď dokázala novinárom šťavnato opísať ako sa s Borisom intímne zblížila, aký je predseda NR SR v posteli a akú má výbavu. 

„S Borisom sme boli v Miami v zime 2013. Teraz sa už často nestretávame, ale sme kamaráti a mám ho veľmi rada, je to super človek,“ vychválila Natália Tóthová predsedu Sme rodina. Ako ďalej porozprávala nebola spokojná len s jeho povahou, ale aj výkonmi v posteli. „Boris vie byť aj nežný, to podľa situácie a nálady, ale vie aj pritvrdiť. Boris miluje dotyky, keď ho niekto hladká po ruke, chrbte, nohe a napríklad aj pri večeri, na káve, doma pri televízii,“ prezradila dávnejšie vtedajšia playmate a dnes „ctihodná“ kandidátka na asistentku. „Áno, zblížili sme sa aj intímne. Boris bol v posteli dosť dobrý, je veľmi obdarený“ porozprávala novinárom bez okolkov. 

Informácia, ktorá bola pred pár dňami v pluske.sk nikoho zo súčasnej koalície nevyrušila. Márne by ste hľadali odsudzujúcu reakciu lepšoľudí, ktorí práve „riadia“ túto krajinu. Dokonca sa človek stretáva s názormi mnohých aj vysokopostavených predstaviteľov pôsobiacich v tomto štáte, že je obdivuhodné aký je Boris Kollár ctihodný občan, keď má toľko žien a detí, pretože sa o nich stará.

Iný názor má však na situáciu bývalá podpredsedníčka NR SR a SNS Anna Belousovová, ktorá vo svojom FB statuse uviedla. „No daj sa mi svete to už je teda ZMENA! Namiesto Troškovej tu máme milenky Kollára a Naďa. Proporcie a IQ bude asi rovnaké. Natíska sa mi otázka na tých tzv. alfasamcov v politike:  Vážení páni, keď už ste takí výkonní, nezdá sa vám, že by ste si mali svoje milenky platiť sami zo svojho?! Prečo by sa vám mali na ne skladať daňoví poplatníci?! Podľa mňa je chlap, ktorý sa dá poskladať na svoje „potechy“ občanom obyčajný vyčúraný chrapúň.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.