OĽANO TVRDÍ, ŽE ROZVIAZALO RUKY POLÍCIÍ

Je Tibor Gašpar zločinec? rozhodne súd. Bude to spravodlivý, demokratický súdny proces. Rozviazali sme totiž ruky polícii a orgánom činným v trestnom konaní, aby mohli konať slobodne, podľa zákona, a nie podľa politických objednávok, zhodnotilo aktuálnu situáciu hnutie OĽaNO. 

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 19.08.2023

„Je Tibor Gašpar zločinec? rozhodne súd. Bude to spravodlivý, demokratický súdny proces. Rozviazali sme totiž ruky polícii a orgánom činným v trestnom konaní, aby mohli konať slobodne, podľa zákona, a nie podľa politických objednávok.“, zhodnotilo aktuálnu situáciu hnutie OĽaNO. 

Ďalej sa v príspevku uvádza, že„Na rozdiel od prípadu Romana Mikulca, ktorého orgány činné v trestnom konaní pod vedením nitrianskej mafie šikanovali na politickú objednávku. Nikdy sa nesmieme vrátiť do týchto čias, keď sa pomocou polície vybavovali politické účty, a musíme hájiť nezávislosť polície od politickej moci.“

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.