PADNITE NA KOLENÁ A ZABRÁŇTE TAK ŠÍRENIU PROTESTOV, KÁŽE BRITÁNIA POLICAJTOM

Podľa Nigela Faragea, zakladateľa Strany Brexitu, je to totálne podvolenie sa anarchii a organizácii, ktorá ich chce zničiť.

Foto Facebook
Dátum 30.06.2020

Anglické policajné sily navrhujú policajtom, aby si pred protestujúcimi, ktorí bojujú proti rasizmu padli na kolena. Majú sa tým vyhnúť nežiadúcej pozornosti ľavicových aktivistov a zabrániť tak ďalšiemu progresu protestov.

Zakladateľ Strany Brexitu Nigel Farage to označil za zmes šialenstva a zbabelosti. Ku kľaknutiu sú nútení aj britskí futbalisti a heslo protestov "Black Lives Matter" majú niektorí dokonca miesto menovky na drese. 

Grófstvo v Hertfordshire policajtom pri nedávnom stretnutí poradilo, aby sa ku hnutiu BLM symbolicky pripojilo tým, že padnú na kolená. Toto gesto má priniesť veľmi pozitívny účinok na správanie protestujúcich.

Nigel Farage nerozumie, že prečo majú policajti padať na kolena v rámci totálneho podvolenia sa anarchii, marxizmu a organanizácii, ktorá ich chce zničiť.

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne