PELLEGRINI: ÓDOROVA ÚRADNÍCKA VLÁDA JE ĽAVORUKÁ

„Slovensko nerobilo dostatočné odstrašujúce opatrenia. Treba okamžite robiť silové opatrenia a najmä zabezpečiť bezpečnosť ľudí,“ vyjadril sa predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Úradnícku vládu nazval „ľavorukou na reálne riešenia problémov“. Migranti vraj vidia, že Slovensko je „banánová republika“ a sme „deraví ako rešeto“.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 09.09.2023

„Slovensko nerobilo dostatočné odstrašujúce opatrenia. Treba okamžite robiť silové opatrenia a najmä zabezpečiť bezpečnosť ľudí,“ vyjadril sa predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini v relácii televízie TA3 Téma. Úradnícku vládu nazval „ľavorukou na reálne riešenia problémov“. Migranti vraj vidia, že Slovensko je „banánová republika“ a sme „deraví ako rešeto“.

Vedenie polície a prezidenta Štefana Hamrana treba podľa Pellegriniho po voľbách odvolať. Líder Hlasu je presvedčený, že Slovensko potrebuje „silný štát, ktorý sa dokáže postarať o svojich ľudí“. Myslí si, že v pomalom hospodárskom raste treba ešte viac investovať aj na úkor zvýšeného deficitu a dlhu.

„Dvaja expremiéri by nemali sedieť v jednej vláde. Súboje nám nepomôžu - buď spoločnosť upokojíme, alebo sa budeme donekonečna hádať,“ dodal Pellegrini na margo možného odklonu od Smeru. Cíti sa však opäť pripravený byť predsedom vlády, ak mu ľudia dajú dôveru.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.