PRÁVO NA HOTOVOSŤ

Digitálna mena je veľmi sofistikovaný nástroj na ovládanie más. Zdá sa, že zavedenie digitálneho eura, oficiálne CBDC – Central Bank Digital Currency, digitálna mena centrálnej banky, je nezvratné. Európa ako výstavná skriňa nových čias – teda nového svetového poriadku.

Foto PEXELS
Dátum 15.07.2023

Amschel M. Rothschild (1744 – 1812) sa preslávil výrokom: „Dajte mi kontrolu nad peniazmi a nebude hrať žiadnu úlohu, kto robí zákony.“ Peniaze znamenajú moc a centrálni bankári, ktorí ich spravujú, majú v rukách „veľké varechy“ a tými miešajú politiku na svoj obraz. Svoju činnosť zahaľujú takmer „kňazskými“ tajomstvami. Digitalizácia peňazí centrálnymi bankami je aktuálnou témou, diskutuje sa o nej aj v Európskej centrálnej banke (ECB), teda v našej centrálnej banke, sídliacej vo Frankfurte.

Zdá sa, že zavedenie digitálneho eura, oficiálne CBDC – Central Bank Digital Currency, digitálna mena centrálnej banky, je nezvratné. Európa ako „výstavná skriňa“ nových čias – teda nového svetového poriadku (NWO), ktorý šváb menom Schwab pečie v Davose za asistencie izraelského historika Harariho – prijme digitálne euro už čoskoro. Ako zákonné platidlo v eurozóne, ktorú momentálne riadi vo funkcii prezidentky ECB lady Christine Lagardová. Tá je – uveríte? – aj členkou správnej rady davoského Svetového ekonomického fóra! Na stretnutí eurozóny v Luxembursku predstavila v 62-stránkovom dokumente „právny rámec“, ako na to.

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.