Marián Tkáč

TKÁČ: HAVRANIA VEČERA

Dátum 12.01.2022

Marián Tkáč: Pred 71 rokmi boli v monsterprocese odsúdení na vysoké tresty traja slovenskí biskupi. V roku 1990, teda až po ich smrti, boli zbavení vymyslených obvinení z vlastizrady, vojenskej zrady a úkladov voči republike. Po druhej návšteve pápeža Jána Pavla II. začal sa proces ich blahorečenia. 

SLOVENSKÁ REPUBLIKA VERZUS TÁTOKRAJINA

Dátum 03.01.2022

Magda Vášaryová, Milan Lasica, Božidara Turzonovová, Ľubomír Feldek či Iveta Radičová sa 23. septembra 1991 postavili proti zvrchovanosti Slovenska. Viacerí z nich čoskoro prijali posty vo vláde a nehnusilo sa im byť ani veľvyslancami štátu, ktorý nechceli. Ale symptomatické je, že dodnes sa verejne k slovenskému štátu neprihlásili, ale sú ich plné noviny a televízne obrazovky. 

TRETIE DESAŤROČIE ŠTÁTNOSTI

Dátum 01.01.2022

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Tridsať rokov. Je to nedávna história, ktorá stojí za pripomenutie.Z pohľadu českej väčšiny bolo Československo obnoveným českým štátom, zväčšeným o Slovensko a Podkarpatskú Rus.

VLÁDA POTREBUJE NEVZDELANÝCH

Dátum 26.12.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Zdá sa, že terajšia vládna moc prestala mať záujem o vzdelanie, akoby nová generácia Slovákov nemala byť vzdelanejšia, ako sú oni.

TKÁČ: BEŽÍ ŠTÁTNA OČKOVACIA KORUPCIA, PÁCHANÁ NA DÔCHODCOCH, LEN ABY SA DALI NAPICHAŤ!

Dátum 19.12.2021

Marián Tkáč: Zdravotné sestry, ktorých je už aj tak veľký nedostatok, budú poletovať po školách a štepiť žiačikov poza chrbát rodičov, ak sú už takí neoblomní a nechcú dopriať svojím ratolestiam včeličku do ramena. Nemáme síce peniaze na platy ani učiteľom, ani lekárom, - máme však na nákup „testomerov“ a vakcín.

PRICHÁDZAJÚ ČAPUTOVEJ ČASY, KEDY SA ZDRAVIE STÁVA POLITICKOU ZBRAŇOU

Dátum 18.12.2021

Marián Tkáč: Beží štátna očkovacia korupcia, páchaná na dôchodcoch, len aby sa dali napichať. Od čias Rudolfa Zajaca pokračuje premena zdravia na tovar, mat-rozdávač ho dokonca povýšil na žetón do lotérie, a teraz prichádzajú časy Čaputovej. 

BIELY A ČI ČIERNY KVET?

Dátum 14.11.2021

Marián Tkáč: Pesnička od Mira Žbirku sa pôvodne volala Čierny kvet. Keď ju však v roku 1982 – teda za „totality“ – prihlásili na Bratislavskú lýru, názov „Čierny“ kvet neprešiel cez schvaľovaciu komisiu. Vtedy u nás ani náznak niečoho depresívneho nemal šancu preniknúť na verejnosť. A tak sa z Čierneho stal Biely kvet. A dnes? Viem si predstaviť, že dnešná schvaľovacia komisia by trvala na – Čiernom kvete.

ŽIJEME V ČASOCH, KEDY CHORÝCH NELIEČIME A ZDRAVÝCH PRENASLEDUJEME!

Dátum 01.11.2021

Marián Tkáč: Týmto prístupom sa nepochopiteľne sústreďuje pozornosť verejnosti, a to aj, či najmä odbornej, len a len na „covid“, prijímajú sa s tým súvisiace i nesúvisiace obmedzenia, dotýkajúce sa až základných princípov demokracie a slobody.

SVET JE NA POKRAJI GLOBÁLNEJ HOSPODÁRSKEJ, EKOLOGICKEJ A VOJENSKO-POLITICKEJ KATASTROFY

Dátum 24.10.2021

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Svet riadia elity utajené a elity neutajené. Tie prvé, utajené, sa zvyknú nazývať aj ako globálne. Kto je to? Povedzme to tak, že ide o výnimočnú skupinu, ktorá sa riadi starozákonnými princípmi, typické sú pre ňu stavby pyramíd – možno ich nájsť na všetkých kontinentoch.

TKÁČ: VIKTOR ORBÁN JE VŠETKO MOŽNÉ, LEN NIE POLITIK, KTORÉMU MOŽNO VERIŤ NA PRVÉ SLOVO

Dátum 13.10.2021

Viktor Orbán: Neexistujú dva národy, ktoré sa nachádzajú na svete, tak podobné, ako Slováci a Maďari. Jediná vec, ktorá nás vskutku delí, je náš jazyk. Dovtedy si dokonale rozumieme, kým nezačneme rozprávať... Nemôžeme našu budúcnosť zveriť na dobrú vôľu tých zvonku!

Stránky