PREZIDENTKA LIBERÁLOV OPÄŤ NA POHODE

Zuzana Čaputová sa aj tento rok pochválila účasťou na festivale pre slobodomyseľných tínedžerov, ktorý sa tento rok našťastie konal len v online priestore

Foto FB Zuzany Čaputovej
Dátum 12.07.2020

Hudobný festival Pohoda sa tento rok pre pandémiu Covid-19 nemohol uskutočniť tak ako po minulé roky - za početnej účasti mladých liberálov nezriedka udržujúcich sa štyri dni v dobrej nálade za pomoci omamných látok a alkoholu. Tento rok sa festival preniesol do online priestoru. Pohoda in the Air odštartovala vo štvrtok 9. júla a končí dnes, 12. júla. Organizátor Michal Kaščák uviedol, že väčšina podujatí prebieha na letisku v Trenčíne. „Priamo na pristávacej dráhe realizujeme veľa koncertov. Tiež na letiskových vežiach. Proste sa hráme s priestorom. Všetci domáci a českí umelci budú vystupovať naživo na letisku. Zahraniční umelci nám svoje vystúpenia nahrali, pričom ich výstupy sú fantastické,“ povedal.

Zuzana Čaputová diskutuje s proamerickým a o objektivite nič netušiacim novinárom Štefanom Hríbom.

Okrem Milana Lasicu či Doroty Nvotovej sa tohtoročnej netradičnej Pohody zúčastnila aj prezidentka SR Zuzana Čaputová, ktorej je prostredie slobody a liberalizmu blízke. Pochválila sa tým na svojom Facebooku v sobotu večer. „Spomínam si, že minuloročná debata na Pohode bola mojou prvou diskusiou po inaugurácii. V plnom stane a s veľkou trémou. Dnes sme diskutovali so Štefanom Hríbom v letiskovej veži nad takmer prázdnym letiskom. Pre mnohých z vás bývala Pohoda nezabudnuteľným prázdninovým zážitkom a miestom krásnych stretnutí, mnohí ste nevynechali ani jeden jej ročník. A takto, pri pohľade na prázdne letisko, máme možnosť si ešte viac uvedomiť, ako sa svet okolo nás aj naše životy za posledných pár mesiacov zmenili,“ napísala.

ČÍTAJTE TIEŽ: MICHAL KAŠČÁK – TRENČAN ODDANÝ PENIAZOM A POLITIKE

Jednou z hlavných výhod Pohody in the Air je ušetrená pečeň väčšiny tínedžerov, ktorí sa, sediac za počítačom v detských izbičkách u svojich rodičov, nebudú zúčastňovať opiášov a feťáckych seáns, s ktorými je Pohoda spájaná. 

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.