PUTIN POSIELA 31 TON POTRAVÍN SÝRII

Rusko uskutočnilo v posledných rokoch v Sýrii 2220 humanitárnych akcií. Sýrskym občanom dodalo vyše 4021 ton potravín, balenej vody a základných potrieb.

Foto AP
Dátum 19.04.2020

DAMASK 19. apríla (TASR/extraplus.sk) - Ruská armáda dodala tento týždeň obyvateľom Sýrie viac ako 31 ton potravín. Informovalo o tom v sobotu ruské centrum pre zmierenie znepriatelených strán v Sýrii.

Agentúra TASS poznamenala, že Rusko poskytuje humanitárnu pomoc obyvateľom všetkých území pod kontrolou sýrskej vlády. V súčasnosti pomoc poskytuje prostredníctvom miestnych orgánov, a to v dôsledku obmedzení v krajine, ktoré súvisia s bojom proti šíreniu nového koronavírusu.

Rusko uskutočnilo v posledných rokoch v Sýrii 2220 humanitárnych akcií. Sýrskym občanom dodalo vyše 4021 ton potravín, balenej vody a základných potrieb. Lekárski špecialisti ruského ministerstva obrany poskytli pomoc takmer 133.000 sýrskym občanom.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.