RAKÚSKA TLAČ: SLOVENSKU VLÁDNU NÁBOŽENSKÍ FANATICI

Rakúsky denník Die Presse sa nám vysmieva - dôležité posty vraj na Slovensku obsadzujú fundamentalisti vrátane človeka, ktorý si hovorí "Posledný križiak" a dnes je ministrom práce.

Foto TASR
Dátum 14.06.2020

Článok "Die „Kreuzritter“ von Bratislava" (Bratislavský križiak) sa objavil pred pár dňami na rakúskom portáli denníka Die Presse. Rakúšania sa v ňom vysmievajú Slovákom za to, že na dôležité posty vo vláde dosadili náboženských fanatikov, vrátane človeka, ktorý si hovorí "Posledný križiak". Ide o ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Milana Krajniaka. Informoval o tom na svojom Facebooku Juraj Draxler. "V blízkom zahraničí sme čoraz viac na smiech, naše médiá, inak sa hrajúce na veľmi kritické, sú ale voči novej moci väčšinou pekne poslušné," píše.

Pôvodný článok: https://www.diepresse.com/5821601/die-kreuzritter-von-bratislava?fbclid=IwAR1o74WfoNenb3ORFUYs9SIg4Bl909Jg_KrLVGFOXhpe6SQxDcO5atxPNlw

PRÁVE STE DOČÍTALI ODOMKNUTÝ ČLÁNOK:

 

Ak sa Vám článok páčil a máte naďalej záujem čítať pravdivé a nezávislé texty staňte sa naším predplatiteľom a získajte množstvo výhod:

 

https://www.extraplus.sk/extraplus/predplatne

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.