REMIŠOVÁ: ŠUTAJ EŠTÓK ZABUDOL KDE JE

Veronika Remišová, exministerka informatizácie (Za ľudí): oto je svetový unikát - v oficiálnej tlačovej správe o zvládaní migrácie na Slovensku sa minister vnútra SR Šutaj Eštók chváli nie svojimi výsledkami, ale tým koľko zbraní, či  prevádzačov zachytila srbská polícia v Srbsku.

Foto sita/diana ČERNAKOVA
Dátum 07.11.2023

Veronika Remišová tvrdí, že Šutaj Eštok si pomýlil krajinu v ktorej je ministrom: “Toto je svetový unikát - v oficiálnej tlačovej správe o zvládaní migrácie na Slovensku sa minister vnútra SR Šutaj Eštók chváli nie svojimi výsledkami, ale tým koľko zbraní, či  prevádzačov zachytila srbská polícia v Srbsku,” napísala Remišová na svojom profile.

Remišová ďalej obviňuje Eštoka, že nemá žiadne výsledky a preto sa chváli úspechmi druhých:“Niet divu, že sa musí chváliť prácou Srbov, pretože tu doma, napriek obrovským manévrom a státisícom eur vyhodeným do vzduchu, minister vnútra nemá žiadne výsledky.  Tak neschopnú vládu, ktorá si svoje neúspechy ešte aj napíše do tlačovej správy Slovensko ešte nemalo!” uzavrela Remišová vo svojom príspevku

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.