REMIŠOVEJ LIKVIDAČNÉ PEXESO

Pamätáte sa? Vicepremiérka Veronika Remišová si do pexesa s obrázkami zoradila nominantov Smeru, ktorí musia odísť - Ľubomír Vážny, Ľudovít Makó, Ľubomír Jahnátek, Milan Lučanský, Jaroslav Rezník

Foto FACBOOK
Dátum 18.05.2020

Takmer každý deň sa dozvedáme ďalšie informácie o podozreniach smerujúcich k nominantom vlád Smeru. Mnohí ešte stále zostávajú vo svojich funkciách aj napriek jasne deklarovanej nedôvere.

Šéf daňových kriminalistov Makó vo svojej funkcii dávno nemá čo robiť, naopak, má vysvetľovať prácu svojho úradu za vlády Smeru, ako aj väzby na firmy, ktoré zarábajú na štáte, či dokonca vzťahy s Bödorovcami. 

Ľubomír Jahnátek je ďalší nominant, ktorý namiesto štátnej funkcie má vysvetľovať, ako sa rozdávali dotácie Pôdohospodárskej platobnej agentúry - a aj firmám blízkym Bödorovcom.

Policajný prezident Lúčanský ešte ako šéf inšpekcie roky nepriniesol očistu v polícií, hoci dlhodobo existovali vážne podozrenia z prenikania mafie na najvyššie miesta. 

Ľubomír Vážny, zodpovedný za škandalózny mýtny tender naďalej šéfuje Sociálnej poisťovni, napriek jasnej nedôvere občanov aj politikov.

Podobných nominantov je veľa a ľudia čakajú, že budeme konať. Verím, že spolu s kolegami vo vláde túto situáciu čo najskôr vyriešime. Aj keď sa niektorí nominanti snažia udržať za každú cenu.

Príspevok zverejnila Veronika Remišová na Facebooku 13. mája 2020.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.