FACEBOOK

PREMIÉR V BRUSELI VYROKOVAL AJ NOVÉ DANE A VRECKOVÉ PRE SUBSAHARSKÝCH AFRIČANOV

Dátum 23.07.2020

Milan Uhrík: Okrem kolosálneho zadĺženia únie a miliárd eur na projekty idúce cez Remišovú dohodol Matovič aj zavedenie celého koša nových daní.

O MATOVIČOVEJ DIPLOMOVKE UŽ VEDIA AJ V ČÍNE

Dátum 19.07.2020

Blaha: Matovič vrieskal po mne, že ja som len chudobný učiteľ a on je bohatý podnikateľ, a teda odvádza viac daní štátu, a teda môže páchať podvodov, koľko len chce. Pracháči môžu všetko. A rovnako to vidí aj väčšina mafiánov a oligarchov po celom svete. Teď si vás koupim všechny - tak nejako.

AKO SPOLU BUDÚ VLÁDNUŤ FARIZEJI A NECHARAKTERNÍ?

Dátum 07.07.2020

Bizár v NR SR očami Ľuboša Blahu: Vo chvíli, keď podpredseda NR SR vyhlásil, že volilo 74 poslancov a treba teda ešte dvoch, kollárovci začali ozlomkrky telefonovať. Asi minútu na to do sály NR SR vbehol jeden z odídencov od Kotlebu a spolu s ďalším odídencom utekali do hlasovacej miestnosti. Videli sme ich všetci. 

BLAHA: KOČNER NEBOL LEN SULÍKOV KAMOŠ. BOL KRSTNÝM OTCOM SLOVENSKEJ PRAVICE

Dátum 17.06.2020

Marián Kočner financoval zjazd SDKÚ, kamarátil sa s Jurajom Drobom z SaS, Sulík si u neho nechal lustrovať vlastných straníkov a s majiteľom denníka SME Jaroslavom Haščákom si vymieňal správy o likvidácii novinára

LIBERÁLNE PROTESTY PROTI RASIZMU PRIPOMÍNAJÚ SKÔR OBČIANSKU VOJNU

Text FACEBOOK
Dátum 17.06.2020

VIDEO: Milan Uhrík: Takto vyzerá šikana! Dokázali by vás prinútiť na ulici kľaknúť si a ospravedlňovať sa za svoje "biele privilégium"?

Stránky