FACEBOOK

NASTAL ČAS, ABY ĽUDIA POSLALI MATOVIČA S JEHO TOTALITNÝMI MANIERMI NA SMETISKO DEJÍN

Text FACEBOOK
Dátum 28.12.2020

Ľuboš Blaha: To, čo sa deje na Slovensku, čoraz viac pripomína 30. roky v Nemecku. Toto nie je parlamentná demokracia, toto je Totenehrung - žiadne argumenty, žiadna diskusia, len všetci freneticky tlieskajme a slepo verme vodcovi.

KVÔLI MATOVIČOVEJ NEZODPOVEDNOSTI MÔŽE ÍSŤ CELÁ VLÁDA DO KARANTÉNY

Text FACEBOOK
Dátum 18.12.2020

BLAHA: Francúzsky prezident Emmanuel Macron má covid. Ak si spomínate, to je presne ten summit v Bruseli, kde sa Matovič predvádzal bez rúška, hoci viacerí iní premiéri rúško mali. Ale ten, čo by najradšej ľudí bez rúška na Slovensku zatváral do basy, sám rúško nemal.

NEZODPOVEDNÉ MALÉ DECKO MATOVIČ NAKAZIL CELÚ VLÁDU

Dátum 18.12.2020

BLAHA: To nevymyslíš, to je Matovič. Jeho atómová bomba mala zachrániť Vianoce a výsledok je, že máme vianočný lockdown a ešte aj sám Matovič je pozitívny. Toľko k Matovičovmu jadrovému arzenálu. Šach - mat.

ŠELIGA: NIKDY, NAOZAJ NIKDY NESMIEME PRIPUSTIŤ NÁSILIE ČI VYHRÁŽKY RODINÁM POLITIKOV

Text FACEBOOK
Dátum 14.12.2020

Ja sám som nesúhlasil s výrokmi ministra Naďa na adresu ľudí, ktorí sa vešali na plot pred Úradom vlády SR. Je úplne prirodzené, že sú veci, kde súhlasíme a veci, kde nesúhlasíme. Chcem však povedať, že Jaro na Ministerstve obrany odvádza dobrú prácu, vrátil rešpekt armáde, racionalizuje, prijíma opatrenia.

MATOVIČ PO NOCIACH PICHÁ DO VOODOO BÁBOK ČAPUTOVEJ A SULÍKA ŠPENDLÍKY

Text FACEBOOK
Dátum 14.12.2020

BLAHA: Milá pani Pavlínka, zoberte manželovi mobil a zakážte mu ho používať aspoň niekoľko dní. Už máme tých jeho výlevov akurát tak plné zuby. Všetci. Celé Slovensko. Ďakujeme.

BELOUSOVOVÁ SA PÝTA VLÁDY – NA ČOM FIČÍTE?

Dátum 13.12.2020

V piatok sme sa dozvedeli, že situácia je podľa ministra zdravotníctva veľmi vážna. Až taká vážna, že pandemická komisia navrhuje zákaz vychádzania! Situácia sa zmenila tak výrazne za dva dni ?! Krajčí zaklincoval vyjadrenie v súvislosti s tvrdým lockdownom - počkáme ešte na nápad pána premiéra. 

NAOZAJ NÁS ČAKÁ OPÄTOVNÝ ODCHOD ZNECHUTENÝCH ĽUDÍ A ROZPAD HODNÔT?

Text FACEBOOK
Dátum 06.12.2020

Draxler: Nemôžem sa zbaviť dojmu, že Slovensko je krajina obrovských príležitostí. Najmä príležitosti rozvinúť všetky tie dobré veci, ktoré tu máme. Kde je človek doma? Akú domovinu si vytvoríme?
 

KOLLÁROVA ŠPINAVÁ HRA DOSIAHLA VRCHOL - VÝPOVEĎ SESTRIČKY, KTORÁ SA O NEHO STARALA

Text FACEBOOK
Dátum 05.12.2020

BLAHA: Dostal som dnes z dôveryhodného zdroja šokujúcu správu. Ak je toto pravda, Boris Kollár musí okamžite odstúpiť zo svojej funkcie. Podľa mojich informácií dostala včera táto vrchná sestra okamžitú výpoveď. V zdravotníctve robí 30 rokov a patrí k tým najlepším. Ale papaláš Kollár sa mstí. Surovo a kruto.

KOLLÁR OTVÁRA SVOJE LYŽIARSKE STREDISKO, MATOVIČ ŠKOLU PRE SVOJE DETI, MY OSTATNÍ POSLÚCHAJME

Text FACEBOOK
Dátum 04.12.2020

DRUCKER: Je smutné, že kým všetci ostatní čakajú na rozhodnutie Pandemickej komisie, papalášizmus predsedu parlamentu opäť nepozná hraníc. Ľudia si zaslúžia slušnosť a nie to, čo predvádza súčasná vláda.

DANIŠ: TO, ČO PREDVÁDZA MATOVIČ JE NA FACKU A POTOM NA KAZAJKU

Dátum 03.12.2020

Matovič prekročil nielen hranice úbohosti, ale aj hranicu zákona. Na svojvoľné otváranie vybraných škôl priemer Matovič nemá právomoci ani splnomocnenie vlády. Stojí mimo zákona.

Stránky