ŠIMEČKA: FICOVOU PRIORITOU JE POMSTA

Michal Šimečka, predseda PS: Ficova vláda aj v novom roku pokračuje v legislatívnej smršti. V zrýchlenom konaní, s vylúčením odbornej diskusie aj verejnosti. Nejde im o dôstojné nemocnice a ambulancie, ani o kvalitnejšie školy pre naše deti. Naopak, ich prioritami sú len pomsta, beztrestnosť a funkcie pre ich vlastných ľudí. 

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 08.01.2024

Líder Progresívneho Slovenska Michal Šimečka na svojom profile vyzýva občanov slovenskej republiky aby sa k ňemu pridali na prostestoch. Šimečka tvrdí, že sa obáva nadvlády koalície: “Poďme im spolu ukázať, že nemôžu mať všetko. Spolu s našimi partnermi z KDH a SaS vás pozývame na protesty po celom Slovensku. Ficova vláda aj v novom roku pokračuje v legislatívnej smršti,” napísal na úvod Šimečka. 

Podľa Šimečku vynechala Ficova vláda odbornú diskusiu a verejnosť: “V zrýchlenom konaní, s vylúčením odbornej diskusie aj verejnosti. Nejde im o dôstojné nemocnice a ambulancie, ani o kvalitnejšie školy pre naše deti. Naopak, ich prioritami sú len pomsta, beztrestnosť a funkcie pre ich vlastných ľudí. Pridajte sa k nám a ukážme im aj v novom roku, že sa s tým nehodláme zmieriť.”

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.